Nosisz takie majtki? Psycholog zdradza, co to oznacza

Nosisz takie majtki? Psycholog zdradza, co to oznacza

Jakie majtki nosisz najczęściej? - zdjęcie poglądowe
Jakie majtki nosisz najczęściej? - zdjęcie poglądowe
Źródło zdjęć: © Getty Images | kicsiicsi
08.04.2024 16:47, aktualizacja: 08.04.2024 19:39

Majtki to nie tylko praktyczny element garderoby, lecz także coś, co może o nas wiele powiedzieć. Emmy Kenny, psycholożka mody, twierdzi, że rodzaj bielizny, który wybieramy, może mówić wiele o naszych cechach charakteru.

Majtki są nieodłącznym elementem naszej garderoby, a ich wybór jest niezwykle istotny, gdyż muszą być wygodne, a także sprawiać, że czujemy się w nich dobrze. Każdy z nas ma swój ulubiony krój lub rodzaj bielizny, który wybiera najczęściej. Zdaniem Emmy Kenny, psycholożki mody, wybór majtek może mówić wiele o naszej osobowości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nosisz takie majtki najczęściej? Psycholog zdradza, co to oznacza

Na plażach zlokalizowanych w różnych częściach świata zobaczymy tzw. brazyliany, które są noszone nie tylko jako strój kąpielowy, lecz także element codziennej bielizny. Według Emmy Kenny, kobiety, które wybierają ten rodzaj majtek, są niezależne i pewne siebie. Nosząc brazyliany, chcą poczuć się seksownie i zyskać pewność siebie.

Zupełnie inaczej jest z kobietami, które na co dzień wybierają "klasyczne" majtki, bez dodatkowych wycięć czy koronek. Dla nich najważniejsze jest praktyczne zastosowanie bielizny. Wybierając takie majtki, chcą poczuć się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji.

Jeżeli natomiast najczęściej nosicie majtki z wysokim stanem, ma to świadczyć o waszej lojalności oraz introwertyzmie. Wybór majtek z wysokim stanem pokazuje, że nie chcecie odkrywać zbyt wiele, a także, że jesteście nieufne wobec obcych wam osób.

Szalona czy kreatywna?

Jeżeli waszym ulubionym rodzajem majtek są stringi, to według Kenny, jesteście szalone i żądne przygód. Wybierając ten rodzaj bielizny, kierujecie się zasadą "styl ponad wygoda". Stringi mogą też wskazywać na to, że pod spokojnym wyglądem kryje się druga, bardziej dzika strona waszej osobowości.

Natomiast jeżeli waszym wyborem są bokserki, zwłaszcza te koronkowe lub satynowe, ma to świadczyć o waszej kreatywności. Koronkowe detale mogą świadczyć o tym, że macie oko do szczegółów.

Jeżeli zawsze wybieracie majtki-szorty, to według psycholożki mody, jesteście spontaniczne i gotowe do działania. Ten pełniejszy krój bielizny wybierają kobiety, które nie boją się wyzwań. Nosząc takie majtki, czujecie się gotowe na każdą sytuację.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta