ModaWybory 2020. Małgorzata Trzaskowska w spodniach i marynarce oddała swój głos

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska w spodniach i marynarce oddała swój głos

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy głosowali w Rybniku
Małgorzata i Rafał Trzaskowscy głosowali w Rybniku
Źródło zdjęć: © East News
12.07.2020 14:28, aktualizacja: 01.03.2022 13:32

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy oddali swój głos 12 lipca przed południem w Rybniku. To właśnie stamtąd pochodzi żona kandydata na prezydenta RP. Oboje mieli maseczki pod kolor stylizacji.

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy pojawili się razem w lokalu wyborczym w rybnickiej szkole podstawowej nr 5. To głosowanie miało dla nich również wartość sentymentalną, ponieważ właśnie w tej szkole uczyła się Małgorzata Trzaskowska.

Widać, że żona kandydata na prezydenta RP czuje się w tym miejscu swobodnie. Jej stylizacja pokazuje, że Trzaskowska nikogo nie udaje. Po raz kolejny postawiła na wygodę, lecz w eleganckim wydaniu.

Małgorzata Trzaskowska zagłosowała

Niedawno w rozmowie z WP Kobieta Dr Krystian Dudek wyjaśniał, że nieformalny styl Małgorzaty Trzaskowskiej może mieć znaczenie. "Nieformalny styl Trzaskowskiej przypomina kobietom o tym, że jest taka jak one. Ta strategia może działać, sam się o tym przekonałem" – mówił naszej dziennikarce Xymenie Borowieckiej.

Trzaskowska po raz kolejny udowodniła, że stawia się na równi z Polkami. W tym pełnym emocji dniu postawiła na wygodę. Zamiast obcisłej, sztywnej garsonki, włożyła luźne, zielone spodnie garniturowe oraz białą koszulę i marynarkę w tym samym kolorze. Również jej mąż zrezygnował dziś z krawata i marynarki i pojawił się w lokalu wyborczym w czarnej koszuli. Oboje jednak przemyśleli swoje stylizacje, bo nawet maseczki dobrali pod kolor.

Małgorzata Trzaskowska zagłosowała
Małgorzata Trzaskowska zagłosowała© East News
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także