Trwa ładowanie...
dhi1xhe

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska w spodniach i marynarce oddała swój głos

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy oddali swój głos 12 lipca przed południem w Rybniku. To właśnie stamtąd pochodzi żona kandydata na prezydenta RP. Oboje mieli maseczki pod kolor stylizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata i Rafał Trzaskowscy głosowali w Rybniku
Małgorzata i Rafał Trzaskowscy głosowali w Rybniku (East News)
dhi1xhe

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy pojawili się razem w lokalu wyborczym w rybnickiej szkole podstawowej nr 5. To głosowanie miało dla nich również wartość sentymentalną, ponieważ właśnie w tej szkole uczyła się Małgorzata Trzaskowska.

Widać, że żona kandydata na prezydenta RP czuje się w tym miejscu swobodnie. Jej stylizacja pokazuje, że Trzaskowska nikogo nie udaje. Po raz kolejny postawiła na wygodę, lecz w eleganckim wydaniu.

Małgorzata Trzaskowska zagłosowała

Niedawno w rozmowie z WP Kobieta Dr Krystian Dudek wyjaśniał, że nieformalny stylMałgorzaty Trzaskowskiej może mieć znaczenie. "Nieformalny styl Trzaskowskiej przypomina kobietom o tym, że jest taka jak one. Ta strategia może działać, sam się o tym przekonałem" – mówił naszej dziennikarce Xymenie Borowieckiej.

dhi1xhe

Trzaskowska po raz kolejny udowodniła, że stawia się na równi z Polkami. W tym pełnym emocji dniu postawiła na wygodę. Zamiast obcisłej, sztywnej garsonki, włożyła luźne, zielone spodnie garniturowe oraz białą koszulę i marynarkę w tym samym kolorze. Również jej mąż zrezygnował dziś z krawata i marynarki i pojawił się w lokalu wyborczym w czarnej koszuli. Oboje jednak przemyśleli swoje stylizacje, bo nawet maseczki dobrali pod kolor.

Małgorzata Trzaskowska zagłosowała East News
Małgorzata Trzaskowska zagłosowała

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dhi1xhe

Podziel się opinią

Share

dhi1xhe

dhi1xhe