Blisko ludziWybory parlamentarne 2019. Mateusz Damięcki: "Głos oddany. Czujemy się wyjątkowo"

Wybory parlamentarne 2019. Mateusz Damięcki: "Głos oddany. Czujemy się wyjątkowo"

Wybory parlamentarne 2019. Mateusz Damięcki: "Głos oddany. Czujemy się wyjątkowo"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

13.10.2019 13:27, aktual.: 13.10.2019 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wybory parlamentarne 2019 to ważne wydarzenie dla wielu Polaków. "Ten dzień jest dla nas wielkim świętem" - podkreślił Mateusz Damięcki. Na wybory wybrał się z żoną i synkiem Frankiem. Aktor wyjaśnia, dlaczego wybory są dla niego i Pauliny Andrzejewskiej tak istotne.

Wybory parlamentarne 2019 są dla wielu gwiazd okazją do manifestowania patriotyzmu. Mateusz Damięcki i jego żona Paulina Andrzejewska w tym roku do urny wyborczej poszli ze swoim synkiem Frankiem.

Wybory parlamentarne 2019 – Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki wytłumaczył, dlaczego ten dzień jest dla jego rodziny tak wyjątkowy. "Oddaliśmy swój głos dla naszych wspaniałych rodziców, dziadków. Dla tych, którzy byli przed nimi i walczyli o wolność Polski. Oddaliśmy głos dla nas samych i wzięliśmy odpowiedzialność za nasz kraj. Oddaliśmy głos dla Frania, ponieważ jego 'jutro' jest dla nas najważniejsze" - napisał na Instagramie.

Dodał, że oddali głos z małym Franiem, żeby on kiedyś robił to samo. "Możliwość zadecydowania o przyszłości dziecka to wielki przywilej. Dlatego jestem dziś przepełniony radością" - zaznaczył. Aktor zaapelował do swoich fanów, żeby wzięli z niego przykład i poszli oddać swój głos. "Idźcie na wybory. I bądźcie z siebie dumni" - napisał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (95)
Zobacz także