"Wyglądałam, jakby użądliła mnie pszczoła". To zniszczyło jej twarz

"Wyglądałam, jakby użądliła mnie pszczoła". To zniszczyło jej twarz

Wizyta u kosmetyczki zakończyła się dramatycznie
Wizyta u kosmetyczki zakończyła się dramatycznie
Źródło zdjęć: © TikTok
10.11.2022 13:23, aktualizacja: 12.11.2022 15:23

Idąc na wizytę do salonu kosmetycznego, nie mogła się spodziewać takiego efektu. Zazwyczaj wszystko kończyło się dobrze. Tym razem było jednak inaczej. Kiedy Erin Woodhurst zobaczyła się w lustrze, nie mogła uwierzyć w to, co ujrzała.

Coraz więcej osób decyduje się pokazywać nieudane efekty zabiegów kosmetycznych. Chcąc ustrzec innych, pokazują, co może pójść nie tak. Na taki krok zdecydowała się Erin Woodhurst, która pokazała jak skończyła się jej wizyta u kosmetyczki.

Zabieg kosmetyczny skończył się dramatycznie

To nie był pierwszy raz, kiedy zdecydowała się poprawić coś w swoim wyglądzie. Erin Woodhurt wybrała się do kosmetyczki w celu powiększenia ust. Nic nie wskazywało na to, jak skończy się wizyta w salonie. Takiego efektu młoda kobieta się nie spodziewała.

"Wyglądałam, jakby użądliła mnie pszczoła" - wyjawiła na TikToku, który opublikowała ku przestrodze. Jej usta, zamiast być równomierne, były bardzo opuchnięte i grudkowate. Okazało się, że kosmetyczka wstrzyknęła jej zbyt dużo wypełniacza, powodując bardzo nienaturalny efekt. Załamana Erin wyznała, że jej twarz jest "zrujnowana". Film, który opublikowała do tej pory zobaczyło ponad sto tysięcy osób."Tak wiele dziewczyn psuje sobie urodę, ty już jesteś piękna", "Może powinnaś zmienić kosmetyczkę" - pisali.

Jak bezpiecznie powiększyć usta?

Tak popularne ostatnimi czasy powiększanie ust jest zabiegiem bardziej inwazyjnym, niż mogłoby się wydawać. Decydując się na poprawę swojego wyglądu warto pamiętać o kilku aspektach, żeby nie powtórzyć efektu, jaki uzyskała Erin. Przede wszystkim zabieg wykonywać się powinno w bezpiecznym, sprawdzonym i profesjonalnym miejscu.

Niezwykle istotne jest także upewnienie się, że nie ma się uczulenia na wypełniacz. - Musimy mieć świadomość tego, kto podaje i kto może pomóc nam w razie powikłania. To jest niesamowite powikłanie, które na szczęście skończyło się dobrze, ale jeżeliby nie było interwencji odpowiednich osób, to mogło się to skończyć nawet śmiercią - tłumaczył w Dzień Dobry TVN Maciej Panek, lekarz medycyny estetycznej.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta