Wyprowadziła się do Grecji. Jej życie zmieniło się o 180 stopni

Wyprowadziła się do Grecji. Jej życie zmieniło się o 180 stopni

Basia Pasek szczerze o tym, jak zmieniło się jej życie
Basia Pasek szczerze o tym, jak zmieniło się jej życie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
23.06.2023 15:08, aktualizacja: 23.06.2023 17:42

Kilka lat temu Basię Pasek można było zobaczyć w śniadaniówce stacji TVN, gdzie prowadziła dział show-biznesowy. Postanowiła jednak rzucić szybkie tempo życia w mieście i przeprowadzić się z rodziną w zupełnie inne miejsce. Jak obecnie wygląda jej codzienność w Grecji?

Basia Pasek wyprowadziła się wraz z rodziną z Polski do Grecji. Obecnie mieszka w domu wśród gór, skąd na horyzoncie może podziwiać błękitne morze. Życie byłej show-biznesowej prezenterki "Dzień Dobry TVN" obecnie wygląda zupełnie inaczej, o czym powiedziała obecnym prowadzącym śniadaniówkę.

Dwa bestsellery, dziecko, przeprowadzka do innego kraju. Życie Basi Pasek nabrało tempa

Choć zmiana miejsca zamieszkania oraz pracy to już duże zmiany, Basia Pasek przyznała, że tym, co najbardziej ją odmieniło, było urodzenie pierwszego dziecka.

- Ja się czuję nową kobietą. Czuję, że mam tyle mocy (...), nie spodziewałam się, że taka wersja mnie w ogóle może istnieć - tłumaczyła Pasek.

Jak dokładnie wygląda teraz jej życie i nad czym pracuje? W dalszej części rozmowy zdradziła swoje plany.

"Kocham życie i wiem, że ono jest krótkie"

Basia Pasek w rozmowie z dziennikarzami "Dzień Dobry TVN" dodała, że dopiero po przeprowadzce i nabraniu dystansu do codzienności, zdała sobie sprawę, jak bardzo w dzisiejszym świecie nasze głowy są narażone na mnóstwo bodźców. Podkreśliła, że bodźców tych jest szczególnie dużo w mieście.

- Dopiero teraz to czuję, mieszkając gdzieś z dala od miasta (...). Nic nie zmienia naszego życia tak, jak rytuały. To jest bardzo ważna sprawa. Jeśli państwo czują, że w życiu jest taki moment, że trochę jest za szybko, trochę za wiele się dzieje, to warto zmienić chociaż jedną małą rzecz, na przykład poranki - wyjaśniła Pasek.

Basia Pasek uchyliła też rąbka tajemnicy. Już niedługo spełni się bowiem jej kolejne marzenie. Wraz z partnerem w Grecji stworzy "SPA dla umysłu" - przyjazd na miejsce będzie możliwy już niebawem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta