GwiazdyBasia Pasek jest w ciąży. Była gwiazda "Dzień dobry TVN" pokazała brzuch

Basia Pasek jest w ciąży. Była gwiazda "Dzień dobry TVN" pokazała brzuch

Barbara Pasek ogłosiła, że jest w ciąży
Barbara Pasek ogłosiła, że jest w ciąży

22.08.2022 07:37, aktual.: 22.08.2022 07:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Basia Pasek jest doskonale znana widzom "Dzień dobry TVN", w którym przez lata prowadziła kącik showbiznesowy. W czerwcu 2021 roku prezenterka odeszła z programu. Ostatnio Barbara Pasek pochwaliła się, że jest w szóstym miesiącu ciąży. "Tak, jestem w ciąży, chociaż wciąż słyszę »a nie widać«" - napisała na Instagramie.

Barbara Pasek to była gwiazda programu "Dzień dobry TVN". Prezenterka zdobyła popularność, współtworząc cykl Show-Biz Info, w którym przybliżała widzom najnowsze i najciekawsze wydarzenia z życia gwiazd.

Barbara Pasek odeszła z "Dzień dobry TVN". Tak mówiła o powodach

Ponad rok temu, w czerwcu 2021 roku, Basia Pasek postanowiła zakończyć swoją przygodę ze śniadaniówką TVN-u. Wszystko dlatego, że zdecydowała się postawić na inne, autorskie projekty.

"Ktoś zapyta: kto dobrowolnie rezygnuje ze stałego, pewnego cyklu telewizyjnego? Odpowiem – osoba, która właśnie wydała książkę, którą czytają teraz tysiące ludzi i wierzy w to, co w niej pisze. A piszę o tym, że podążanie za głosem serca jest najważniejsze. Nieważne, co i kto o tym myśli i nieważne, czy »na chłopski rozum« to ma sens i czy bezpieczny port, który opuszczamy jest zjawiskowo piękny" – tłumaczyła na Instagramie.

W rozmowie z dziendobry.tvn.pl, Pasek tłumaczyła też decyzję względami zdrowotnymi. "Poczułam, że to czas na zmianę, gdy wydarzyły się dość trudne rzeczy w tym roku w moim życiu, miałam też problemy zdrowotne. Wtedy już po raz drugi zrozumiałam, że życie jest krótkie i czasami trzeba dokonać pewnych zmian i iść w kierunku rzeczy, które czekają, a nie ma czasu, żeby je zrealizować" - mówiła.

Basia Pasek jest w ciąży. "W rok może zmienić się dosłownie wszystko"

Basia Pasek nie straciła jednak fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy użytkowników. Prezenterka chętnie dzieli się tam ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. W 2021 roku ogłosiła zaręczyny z ukochanym. Ostatnio pochwaliła się wiadomością, że spodziewa się dziecka.

"Szósty miesiąc magii. Tak, jestem w ciąży, chociaż wciąż słyszę »a nie widać«. W rok może zmienić się dosłownie wszystko… tak napisałam w podtytule mojej najnowszej książki i jak widać wiedziałam co piszę" - podkreśliła we wpisie na Instagramie.

Basia Pasek spodziewa się dziecka. "Mogłabym być reklamą ciąży"

Barbara Pasek w ciąży czuje się świetnie. "Moje całe życie zmienia się teraz nie do poznania, chociaż ciało w szóstym miesiącu wciąż nie różni się od poprzedniego tak bardzo jak się spodziewałam. Śmieję się, że do tego momentu mogłabym być reklamą ciąży, ten czas w moim wydaniu z jakiegoś powodu przeczy wszystkiemu co wcześniej słyszałam… Przez tyle miesięcy czuję się doskonale, pełna energii, zakochana, szczęśliwa, piękna… Polecam - Barbara Pasek. Życzcie mi, żeby tak było dalej!" - czytamy.

Prezenterka nie kryje ekscytacji nowym etapem w życiu. "Planuję też cudowne projekty, które od dawna były moim wielkim marzeniem - teraz stają się faktem i będą częścią mojego polsko-greckiego życia, ale o tym za jakiś czas…" - zapowiedziała tajemniczo.

W komentarzach posypały się gratulacje m.in. od dawnych kolegów i koleżanek z programu. Odezwali się chociażby Paulina Krupińska, Damian Michałowski czy Katarzyna Olubińska. Gratulacje złożyła też Anna Skura, Wersow czy Ada Fijał.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)