GwiazdyMagda Gessler w żałobie. Wzruszające słowa o byłym mężu

Magda Gessler w żałobie. Wzruszające słowa o byłym mężu

Magda Gessler w żałobie. Wzruszające słowa o byłym mężu
Źródło zdjęć: © East News

29.08.2021 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Gessler nie żyje. O śmierci restauratora opinia publiczna dowiedziała się od jego córki Lary. W żałobie jest również jego była żona Magda Gessler. "To się w sercu nie mieści" – napisała.

Piotr Gessler nie żyje. Obojętna na tę wiadomość nie pozostaje jego była żona Magda Gessler. Kolejny raz w ciągu ostatnich kilku dni nawiązała do tego przykrego wydarzenia. Opublikowała swoje zdjęcie i opatrzyła je wzruszającym komentarzem.

Wzruszające słowa Magdy Gessler

"To nie tak miało być… To się w sercu nie mieści… To boli bardzo, bardzo, bardzo…" - napisała.
Obraz
© Instagram

Kilka dni temu również na InstaStory Magda Gessler opublikowała czarno-białe zdjęcie byłego męża oraz dodała ciepłe, ale zarazem smutne słowa.

"Piotr Gessler - niezastąpiony tata Lary i Mikołaja oraz ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca" - napisała wtedy.
Instagram
Instagram

Piotr Gessler nie żyje. O jego śmierci poinformowała córka Lara

O śmierci Piotra Gesslera jako pierwsza poinformowała na swoim koncie na Instagramie jego córka Lara Gessler. Lara opublikowała czarno-białą fotografię z ojcem, do której dołączyła poruszające słowa.

"Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato".

Kim był Piotr Gessler?

Piotr Gessler pochodził ze znanej rodziny restauratorów. Był synem Zbigniewa Gesslera. Urodził się w 1958 r. W latach 80. wziął ślub z Magdą Gessler (wówczas Ikonowicz, wdową po Volkhartcie Mullerze). Para w 1989 r. doczekała się córki - Lary Gessler. Piotr Gessler był także ojczymem dla Tadeusza Mullera, syna Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa. On z kolei z pierwszego związku z Martą Gessler miał syna Mikołaja.

Lara Gessler była bardzo związana z ojcem i to on głównie odpowiadał za jej wychowanie. Dziewczyna po rozwodzie rodziców mieszkała właśnie z ojcem.

- Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział - mówiła Lara w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także