Blisko ludziXavier Wiśniewski postanowił się usamodzielnić. Podjął poważne kroki

Xavier Wiśniewski postanowił się usamodzielnić. Podjął poważne kroki

Xavier często towarzyszy tacie w trasie
Xavier często towarzyszy tacie w trasie
Źródło zdjęć: © East News | Lukasz Kalinowski

22.11.2021 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Syn Michała Wiśniewskiego skończył 19 lat. Nastolatek chce sam decydować o życiu, co zakomunikował, wyprowadzając się z domu oraz podejmując pracę na swoje utrzymanie.

Xavier Wiśniewski to najstarsze dziecko popularnego wokalisty. 19-letni syn Wiśniewskiego ma jeszcze czworo rodzeństwa. Nastolatek postanowił jeszcze przed 20. urodzinami zacząć żyć na własny rachunek. Wyprowadził się od mamy, Marty Wiśniewskiej, poszedł do pracy i stara się zrobić wszystko, by być jak najbardziej samodzielny.

Syn Michała Wiśniewskiego mieszka na swoim

19-latek wyznał, że postanowił wyprowadzić się z domu w momencie, gdy rozpoczął studia. W rozmowie z reporterką popularnego internetowego magazynu podkreśla, że czuł, iż jest to odpowiedni moment na podjęcie takiej dezycji.

- Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu i studia i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy. Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony. Mamy zdrowe relacje dalej, więc jest w porządku - tłumaczy w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Xavier Wiśniewski dorasta i pracuje na swoją przyszłość

Syn artysty zdradził też, gdzie pracuje. Okazuje się, że oprócz pomocy przy koncertach Michała Wiśniewskiego podjął się zupełnie innej fuchy.

- Będę teraz pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko wyjdzie mi z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać - dodaje.

Zapytany o życie prywatne podkreśla, że wiedzie mu się bardzo dobrze. Jego związek trwa już pół roku i nie zanosi się na to, aby czekały go w tej kwestii jakiekolwiek zmiany.

- Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło - wyznał Xavier podczas rozmowy z reporterką.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także