GwiazdyKim jest nowy adorator Marii Dębskiej? Nie szczędzili sobie czułości po premierze filmu z jej udziałem

Kim jest nowy adorator Marii Dębskiej? Nie szczędzili sobie czułości po premierze filmu z jej udziałem

Maria Dębska ma nowego adoratora
Maria Dębska ma nowego adoratora

22.11.2021 15:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maria Dębska brylowała ostatnio na premierze filmu "Bo we mnie jest seks", w którym wciela się z postać Kaliny Jędrusik. Po wydarzeniu aktorka świętowała swój sukces w jednym z warszawskich lokali, a fotoreporterzy uchwycili ją w ramionach pewnego mężczyzny. Jak się okazuje, to znana osobistość w branży muzycznej. Czy związek Marii Dębskiej i Marcina Bosaka przeszedł zatem do historii?

O Marii Dębskiej jest ostatnio bardzo głośno w związku z biograficznym filmem pt. "Bo we mnie jest seks", który kilka dni temu wszedł na ekrany kin. Aktorka wciela się w nim w Kalinę Jędrusik, a za tę niezwykłą filmową kreację otrzymała nawet nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu w Gdyni. Jednak zainteresowanie wzbudza nie tylko kariera aktorska Dębskiej, ale również jej życie prywatne. 

Dęska i Bosak faktycznie nie są już razem?

Maria Dębska pozostaje obecnie w związku małżeńskim z aktorem Marcinem Bosakiem. Para zaczęła się spotykać w 2018 roku, a w sierpniu dwa lata później stanęła już na ślubnym kobiercu. Choć od uroczystości minęło niespełna półtora roku, to wszystko wskazuje na to, że Dębska i Bosak rozstali się. Osoby z ich otoczenia donoszą, że para nie mieszka już razem. Na instagramowym profilu aktorki można również zauważyć, że wszystkie wspólne zdjęcia z mężem zostały usunięte. "Było między nimi dużo nieporozumień i spięć. Oboje lubią stawiać na swoim. Bywa, że ponoszą ich emocje. Wydawało się, że miłość wytrzyma... a jednak" – powiedział jeden ze znajomych pary na łamach tygodnika "Świat&Ludzie". 

Teraz Maria Dębska była widziana z innym mężczyzną, co jeszcze bardziej utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że jej związek z Bosakiem to przeszłość. Na premierze filmu "Bo we mnie jest seks", gdzie Dębska gra główną rolę, nie był obecny jej małżonek. Aktorka po wydarzeniu poszła świętować swój sukces w jednym z warszawskich lokali. Towarzyszył jej Stanisław Trzciński. Fotoreporterzy przyłapali aktorkę oraz jej nowego adoratora na objęciach i licznych czułych gestach, które pozwoliły sądzić, że są w dość zażyłej relacji. 

Kim jest Stanisław Trzciński?

Stanisław Trzciński jest dziennikarzem muzycznym, kulturoznawcą, organizatorem wydarzeń artystycznych, producentem koncertów. Obecnie jako doktorant wykłada na Uniwersytecie SWPS oraz Collegium Civitas w Warszawie. Jest również prezesem agencji muzycznej STX Music Solutions, a także wiceprezesem w agencji STX Jamboree. Trzciński przez 12 lat organizował galę wręczenia nagród Fryderyki. W A&R opiekował się takimi artystami, jak Edyta Bartosiewicz, Anna Maria Jopek, Kasia Nosowska, Maryla Rodowicz czy Perfect.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)