Blisko ludziZachwyciła stylizacją. Dziennikarkę obsypano komplementami

Zachwyciła stylizacją. Dziennikarkę obsypano komplementami

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
23.11.2021 19:56

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na antenie "Dzień Dobry TVN" w połyskującej marynarce. Ciekawa stylizacja dziennikarki spodobała się internautom. Nie szczędzili jej pochlebnych komentarzy.

Agnieszka Woźniak-Starak zawsze wygląda zachwycająco. Jest jedną z tych osób w show-biznesie, które kochają modę i lubią się nią bawić oraz z nią eksperymentować. Potwierdza to ostatni stylizacja prezenterki. Pokazała się w programie śniadaniowym telewizji TVN w turkusowej, dwurzędowej marynarce.

Marynarka za krocie

Trzeba przyznać, że kolor idealnie pasuje do Woźniak-Starak, Turkus fantastycznie współgra z jej blond włosami i kolorem oczu. Marynarka, którą wybrała prezenterka jest nietuzinkowa. Ma wężowy deseń w kolorze turkusu. To model Fox marki ROTATE. Taka marynarka kosztuje 1350 złotych.

Jest to model, który imituje skórę węża, ma pudełkowy strój i jest zapinana na cztery guziki. Jak czytamy na stronie sklepu: "Marynarka jest lekko poszerzona w linii ramion, co nadaje jej oversizowego looku".

Agnieszka Woźniak-Starak odkąd po śmierci męża pojawiła się na antenie telewizji, wzbudza duże zainteresowanie. Programy z jej udziałem są chętnie oglądane, a w szczególności jej stylizacje, komentowane. Nie inaczej było i tym razem. Pod zdjęciem prezenterki na Instagramie napisano, że wygląda "idealnie" i ma piękne piegi.

Miłość

Agnieszka Woźniak-Starak w 2016 roku wyszła za mąż za producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku, w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno, na Mazurach. Początkowo ich związku nie akceptowali rodzice producenta filmowego, szczególnie jego matka nie uważała dziennikarki za dobrą partię. Para nie przejmowała się jednak tymi komentarzami.

Dokładnie rok po pierwszym spotkaniu biznesmen oświadczył się dziennikarce. Zrobił to w obecności gwiazd, milionerów i innych dziennikarzy na balu TVN.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!