WP

Zaginęła 24-letnia Roksana ze Skarszew. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Trwają poszukiwania 24-letniej Roksany Rakowskiej. Kobieta wyszła z domu w Skarszewach w województwie pomorskim w poniedziałek 3 grudnia. Jak tylko rodzina zgłosiła zaginięcie, policja wszczęła poszukiwania. Do tej pory 24-latka nie skontaktowała się z rodziną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwana Roksana Rakowska
Poszukiwana Roksana Rakowska (Archiwum prywatne)
WP

Około godziny 8:30 Roksana Rakowska (Radelska), wsiadła do czerwonego Volkswagena Golfa o numerze tablic rejestracyjnych PZL 62M5. Chciała pojechać do sklepu po bułki, jednak telefon i portfel zostawiła w domu. Tego samego dnia Roksana miała pojechać z mężem do urzędu – pobrali się zaledwie dwa dni wcześniej.

Kamery monitoringu miejskiego po raz ostatni zarejestrowały samochód Roksany na drodze ze Skarszew do Starogardu Gdańskiego, nieopodal lasu. Tam ślad się urywa. Okoliczne lasy zostały przeszukane przez funkcjonariuszy i rodzinę, do akcji wykorzystano helikoptery. Mimo to nie odnaleziono ani Roksany, ani jej samochodu.

Kuzynka Roksany przyznaje, że choć rodzina brała już pod uwagę nawet najgorszy scenariusz, wciąż nie traci nadziei i prosi o kontakt każdego, kto może wiedzieć, gdzie jest 24-latka.

WP

Roksana ma ok. 160-170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy, długie proste włosy w kolorze ciemnego blondu. Nie ma znaków szczególnych. W dniu zaginięcia miała na sobie czerwoną kurtkę z kapturem.

Poszukiwana Roksana Rakowska Archiwum prywatne
Podziel się

Wszystkie osoby, które widziały Roksanę i mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem 58 737 03 55, z Posterunkiem Policji w Skarszewach, dzwoniąc na numer 58 588 24 07 lub poprzez wybranie numeru alarmowego 112.

Najbliżsi Roksany będą wdzięczni za każdą pomoc w poszukiwaniach.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP