Blisko ludziZapomnij o rolce do ubrań. Tak szybciej pozbędziesz się sierści

Zapomnij o rolce do ubrań. Tak szybciej pozbędziesz się sierści

Sierść na ubraniach to odwieczny problem posiadaczy zwierzaków
Sierść na ubraniach to odwieczny problem posiadaczy zwierzaków
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Adobe
07.10.2022 16:11, aktualizacja: 07.10.2022 19:06

Posiadanie zwierzaka to odpowiedzialność i wspaniała przygoda. Pies i kot to prawdziwi przyjaciele człowieka. Właściciele czworonogów mierzą się jednak wciąż z tym samym drobnym problemem, który nasila się jesienią i wiosną. Ta metoda ma położyć kres sierściowej gorączce.

Wypadająca sierść zwierzaków domowych, która osadza się na meblach czy podłodze jest jeszcze dość łatwa do wyczyszczenia. Gorzej z ubraniami. Okazuje się, że istnieje na to prosta metoda. Dzięki niej na zawsze pożegnamy się z przykrą sytuacją, w której tylko wyprane czarne spodnie są całe w sierści naszego pupila, który właśnie zaczął obficiej linieć.

Problematyczna sierść psa czy kota? Tak pozbędziesz się jej z ubrań

TikTok jest coraz popularniejszą internetową przestrzenią, gdzie osoby z całego świata wymieniają się wszelkiego rodzaju wskazówkami. Niedawno na profilu jednej z polskich użytkowniczek tej aplikacji pojawił się film, który przyda się każdej opiekunce czy opiekunowi czworonożnego pupila, któremu wypada sierść. Sposób ten szczególnie przyda się jesienią oraz wiosną, kiedy tej sierści jest zdecydowanie więcej niż zwykle, przez porę na linienie.

- Przysięgam wam, to działa. I jestem w 100 procentach pewna, że większość z was nie ma o tym pojęcia - zaczyna modelka i tiktokerka Sylwia Butor.

Sylwia zauważa, że każda osoba, u której w domu jest zwierzak, wie, z czym to się wiąże. Butor zapewnia, że poniższy trik usunie sierść z ubrań bez kiwnięcia palcem. Na czym dokładnie polega ów niezawodny sposób?

- Wlejcie sobie pół szklanki octu do prania, w miejsce, w które wlewacie płyn do płukania. Po takim praniu wyciągacie ubrania bez sierści. Przysięgam - to działa! - zachęca tiktokerka.

Rzeczywiście przedstawiony przez Sylwię sposób, który wiąże się z końcem przylegającej do ubrań sierści, brzmi bardzo kusząco. Każdy, kto ma w domu czworonożnego kompana, powinien ten trik wypróbować.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl