GwiazdyZawód miłosny odmienił Jennifer Lopez

Zawód miłosny odmienił Jennifer Lopez

Zawód miłosny odmienił Jennifer Lopez
Źródło zdjęć: © AP

06.07.2010 20:00, aktual.: 07.07.2010 12:38

Jennifer Lopez przyznała, że rozstanie z Benem Affleckiem "zupełnie ją odmieniło".

Jennifer Lopez przyznała, że rozstanie z Benem Affleckiem "zupełnie ją odmieniło". Artystka, obecnie szczęśliwa żona Marca Anthony'ego, była zaręczona z Affleckiem, ale para odwołała ślub w 2003 roku, tuż przed planowaną ceremonią. Dziennikarze mieli używanie - Lopez i Affleck stanowili wtedy odpowiednik Angeliny Jolie i Brada Pitta, jeśli chodzi o zainteresowanie plotkarskich mediów.

- Wcześniej nigdy tak bardzo nie cierpiałam - tłumaczy Lopez. - Miałam tyle nadziei i marzeń związanych z Benem. To był pierwszy raz, gdy moje serce tak mocno krwawiło, i nie było mi łatwo. Rozstanie z Benem zupełnie mnie odmieniło. Gdy przeżywasz tak ogromny zawód miłosny na oczach całego świata, później nie możesz już być tą samą osobą.

Gwiazda opowiedziała też o swoim związku z Seanem Combsem, czyli Diddym, z którym spotykała się jeszcze przed Affleckiem.

- Sean wyznał mi miłość właściwie już na samym początku - wspomina Lopez. - Wszystko toczyło się bardzo szybko, była między nami chemia, zakochaliśmy się i staliśmy się sobie bardzo bliscy, ale zawsze czułam, że to się kiedyś skończy. I rzeczywiście. Zaczęliśmy od czystego, niewinnego uczucia, a potem zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie, wręcz paskudnie.

Filmowy dorobek Jennifer Lopez zamyka rola w komedii "Plan B". Gwiazda pracuje obecnie nad nowym albumem, następcą krążka "Brave" z października 2007 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także