Blisko ludziZerwała z chłopakiem. Wszystko przez skandaliczne zachowanie jego matki

Zerwała z chłopakiem. Wszystko przez skandaliczne zachowanie jego matki

Matka jej chłopaka zachowała się skandalicznie
Matka jej chłopaka zachowała się skandalicznie
Źródło zdjęć: © Getty Images | Milko
oprac. DFR
16.04.2022 16:21, aktualizacja: 17.04.2022 16:23

Nie zawsze łatwo jest znaleźć wspólny język z rodziną partnera. Czasem to wręcz niemożliwe. Jedna z internautek opisała przejmującą historię o tym, jak potraktowała ją matka jej byłego chłopaka, kiedy mieli polecieć razem na wakacje. Doprowadziła kobietę do łez w oburzający sposób.

Wyjazd na wakacje wraz z partnerem i jego rodziną to poważny krok w każdym związku. Jeśli będzie udany, możemy znaleźć wspólny język z bliskimi naszej ukochanej osoby. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Jedna z użytkowniczek Reddita opowiedziała przejmującą historię, którą można traktować jako ostrzeżenie.

Matka jej chłopaka była dla niej nieprzyjemna

Jak czytamy w "Mirror", kobieta nie czuła się lubiana przez Becky, matkę swojego partnera, która często to okazywała. Robiła szydercze uwagi wobec pochodzenia rodziców dziewczyny swojego syna, ich robotniczej pracy. Szydziła także z jej pracy jako pielęgniarka.

Szczytem nieprzyjemnego zachowania Becky był jednak wspólny wyjazd wakacyjny. Internautka opisuje, że matka jej chłopaka zapłaciła za bilety w pierwszej klasie wszystkim obecnym oprócz niej. Podkreśliła, że "powinna być wdzięczna za sam wyjazd" w podróż. Pozostawiła kobiecie jazdę autokarem.

Chłopak nie zareagował. Od razu z nim zerwała

Becky miała stwierdzić, że dziewczyna jej syna jest przyzwyczajona do takich warunków, a ona ma akurat darmowy bilet autobusowy – relacjonuje kobieta. Wspomina, że wszyscy pozostali – siedem osób, w tym jej chłopak - poszli do ekspresowej odprawy i zostawili ją w długiej kolejce. Kobieta z trudem powstrzymywała się od płaczu.

"Mój chłopak ani razu nie pomógł mi ani nie powiedział nic swojej matce" - opowiada. Jak mówi, zaczęła płakać dopiero, gdy miała uiścić opłatę za bagaż rejestrowany i zobaczyła zadowoloną z siebie twarz matki swojego chłopaka.

"Byłam bardzo zdenerwowana tym, jak zostałam potraktowana i zaczęłam płakać. Żaliłam się mojemu chłopakowi na lotnisku, jak traktuje mnie jego matka" - wspomina.

Kobieta postanowiła skończyć tę trudną dla niej sytuację. Zerwała z chłopakiem i wróciła do domu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta