Blisko ludziZimowa Ola Rudnicka w amerykańskim "Harper's Bazaar"

Zimowa Ola Rudnicka w amerykańskim "Harper's Bazaar"

Zimowa Ola Rudnicka w amerykańskim "Harper's Bazaar"
Źródło zdjęć: © Harper's Bazaar

29.10.2015 10:53, aktual.: 07.09.2018 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Winter Heats Up" to tytuł najnowszego edytorialu do amerykańskiej edycji Harper’s Bazaar, za którą odpowiedzialny jest Norman Jean Roy. W roli głównej polska topmodelka Ola Rudnicka, w kreacjach z najlepszych domów mody – Burberry, Oscar De La Renta, Alexander McQueen, Marc Jacobs czy Emporio Armani. Jest ciepło!

Polka podczas sesji wcieliła się w rolę prawdziwej królowej śniegu: jeździ psim zaprzęgiem, pozuje z husky wśród śnieżnych zasp, a zdjęcia przy pociągu przywodzą na myśl podróż koleją transsyberyjską, przez najmroźniejsze rejony Rosji.

Ola Rudnicka, jak na królową przystało, pozuje w królewskich szatach: obszernych futrach, wielkich futrzanych czapach, długich do ziemi, romantycznych sukniach. Delikatna uroda modelki współgra ze śnieżnobiałym otoczeniem.

Za stylizację była odpowiedzialna Natasha Royt, mroźna scenografia jest pomysłem Gerarda Santos. Wieloletni fotograf „Harper’s Bazaar” Norman Jean Roy, na swoim koncie ma wiele współprac z takimi magazynami jak „GQ”, „Vanity Fair”, „Allure”, „W Magazine” czy „Vogue”. Patrząc na Olę Rudnicką w tym edytorialu, możemy śmiało przyznać, że zima nie jest nam straszna!

Źródło artykułu:Fashion Post
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także