WP

Znamy szczegóły narodzin dzieci Beyonce. Poród przyjmował ginekolog Kim Kardashian

Narodziny bliźniąt Beyonce stały się wydarzeniem na skalę światową. Wszyscy fani gwiazdy uważnie obserwowali media, żeby jako pierwsi dowiedzieć się o szczęśliwej nowinie. Mimo tego piosenkarka dość długo zwlekała z oficjalnym potwierdzeniem, że Sir i Rumi są już na świecie. Teraz do sieci wyciekły certyfikaty ich urodzin. Wiemy, które z dzieci Beyonce jest starsze i o której przyszły na świat!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy szczegóły narodzin dzieci Beyonce. Poród przyjmował ginekolog Kim Kardashian
(Getty Images)
WP

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na portalu people.com, poród przyjmował ten sam lekarz, który pomagał przy porodach Kim Kardashian i Kourtney Kardashian. Bliźnięta przyszły na świat 13 czerwca o 5:13 rano, w renomowanej placówce Ronald Reagan UCLA Medical Center w Los Angeles.
Pierwsza świat powitała Rumi, a tuż po niej pojawił się jej brat. Oboje zostali przyjęci przez dr Paula Crane'a.

O narodzinach dzieci Beyonce przez przypadek poinformował w mediach ich dziadek, ojciec piosenkarki. Oficjalnie maleństwa zostały pokazane światu już przez królową muzyki pop, oczywiście poprzez jej konto na Instagramie. Fotka Beyonce w kwiatach i rustykalnych klimatach z Sir i Rumi na rękach obiegła już cały internet.

WP

Rodzicom gratulujemy i czekamy na kolejne informacje dotyczące bliźniąt. Jeśli będą tak słodkie jak ich siosta, Blue Ivy, szybko staną się ulubieńcami mediów.

#gwiazdy: Natalia Siwiec będzie pracować nawet w zaawansowanej ciąży

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP