Trwa ładowanie...
d21fp9z

Znamy szczegóły narodzin dzieci Beyonce. Poród przyjmował ginekolog Kim Kardashian

Narodziny bliźniąt Beyonce stały się wydarzeniem na skalę światową. Wszyscy fani gwiazdy uważnie obserwowali media, żeby jako pierwsi dowiedzieć się o szczęśliwej nowinie. Mimo tego piosenkarka dość długo zwlekała z oficjalnym potwierdzeniem, że Sir i Rumi są już na świecie. Teraz do sieci wyciekły certyfikaty ich urodzin. Wiemy, które z dzieci Beyonce jest starsze i o której przyszły na świat!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy szczegóły narodzin dzieci Beyonce. Poród przyjmował ginekolog Kim Kardashian
(Getty Images)
d21fp9z

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na portalu people.com, poród przyjmował ten sam lekarz, który pomagał przy porodach Kim Kardashian i Kourtney Kardashian. Bliźnięta przyszły na świat 13 czerwca o 5:13 rano, w renomowanej placówce Ronald Reagan UCLA Medical Center w Los Angeles.
Pierwsza świat powitała Rumi, a tuż po niej pojawił się jej brat. Oboje zostali przyjęci przez dr Paula Crane'a.

O narodzinach dzieci Beyonce przez przypadek poinformował w mediach ich dziadek, ojciec piosenkarki. Oficjalnie maleństwa zostały pokazane światu już przez królową muzyki pop, oczywiście poprzez jej konto na Instagramie. Fotka Beyonce w kwiatach i rustykalnych klimatach z Sir i Rumi na rękach obiegła już cały internet.

d21fp9z

Rodzicom gratulujemy i czekamy na kolejne informacje dotyczące bliźniąt. Jeśli będą tak słodkie jak ich siosta, Blue Ivy, szybko staną się ulubieńcami mediów.

#gwiazdy: Natalia Siwiec będzie pracować nawet w zaawansowanej ciąży

d21fp9z

Podziel się opinią

Share

d21fp9z

d21fp9z