Zniknęła z programu. Syn ujawnił, co się z nią działo

Zniknęła z programu. Syn ujawnił, co się z nią działo

Jarek Mergner wypowiedział się na temat swojej matki
Jarek Mergner wypowiedział się na temat swojej matki
Źródło zdjęć: © Facebook | Chłopaki do wzięcia
22.05.2023 10:20, aktualizacja: 22.05.2023 11:13

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" jest jednym z najbardziej znanych bohaterów serialu dokumentalnego. Przez długi czas towarzyszyła mu mama, pani Aniela, która jednak zniknęła z programu. Nie było jej też na ślubie syna. Oto jak wyjaśniał to Jarek.

Jarek Mergner to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna od kilku lat pojawiał się w produkcji, w której ostatecznie znalazł miłość. Związał się z Małgorzatą, z którą zdecydował się wziąć ślub.

Co się dzieje z mamą Jarka Mergnera?

Jaruś przez dłuższy czas pojawiał się w programie ze swoją matką, panią Anielą. Kobieta szybko stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci w programie – wszystko dzięki swojej charyzmie i konsekwentnym wspieraniu syna w poszukiwaniu wybranki. W pewnym momencie jednak zniknęła z "Chłopaków...". Fanów produkcji mocno zaniepokoił też fakt, że pani Aniela nie pojawiła się na ślubie syna.

W sieci i w mediach o kobiecie zaczęły pojawiać się krzywdzące plotki. Dotyczyły one przede wszystkim rzekomego uzależnienia matki Jarka od alkoholu, a także o jej udaniu się na odwyk. Internauci przypuszczali również, że Jarek cierpi na FAS – alkoholowy zespół płodowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jarek wydał oświadczenie. Ujawnił prawdę o mamie

Jakiś czas temu Jarek postanowił się odnieść do krążących doniesień. Mężczyzna opublikował na Facebooku stanowcze oświadczenie, w którym jednoznacznie zdementował przykre pomówienia dotyczące alkoholizmu pani Anieli. Wyjaśnił też, dlaczego kobieta nie pojawia się już w "Chłopakach do wzięcia" oraz czemu nie przyjechała na jego ślub z Gosią.

- To co tam ta redakcja gwiazd napisała, że moja mama niby była pijaczką i była na odwyku, jest to kłamstwo i jest to bzdura. Jest to nieprawda. Druga sprawa jest taka, że ja żadnej choroby nie mam. Żadnej FAS. To jest głupota i tyle. Po prostu... tak jak powiedziałem, moja mama nie pije - zaznaczył Jarek i dodał: - Mama nie była tam na ślubie, to druga kwestia jest taka, że to są pokłóceni z redakcją z Polsatem. Dlatego nie było ich na ślubie. Po prostu im to nie odpowiadało. To jest kłamstwo, moja mama na żadnym odwyku nie była.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta