Trwa ładowanie...
d1fewst

Żona Bode Millera pokazała pływającą siostrzenicę. Nawiązała do śmierci córki

Bode Miller, amerykański olimpijczyk, stracił niespełna 2-letnią córkę latem 2018 r. Dziewczynka utonęła w basenie przyjaciół. Żona Millera pochwaliła się właśnie wideo z 22-miesięczną siostrzenicą. Nie omieszkała wspomnieć o córeczce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bode Miller z córką Emeline. Dziewczynka utonęła
Bode Miller z córką Emeline. Dziewczynka utonęła (Instagram.com)
d1fewst

Bode Miller – śmierć córki

W czerwcu 2018 r. Emeline Miller zmarła na skutek utonięcia. Była dzieckiem znanego sportowca Bode Millera i jego drugiej żony Morgane Beck. To właśnie kobieta ze szczegółami opisała tragiczne wydarzenia.

d1fewst

19-miesięczna Emeline utonęła w basenie u przyjaciół rodziny. Morgane w wywiadzie telewizyjnym analizowała ostatnie chwile dziewczynki. – Nagle zrobiło się dziwnie cicho – powiedziała żona Millera. – Byłam w trakcie rozmowy, ale coś mnie tknęło, poszłam do pokoju, gdzie byli chłopcy i zapytałam: "Co się dzieje z Emeline?". Zanim mogli odpowiedzieć, spojrzałam na drzwi do ogrodu. I moje serce zamarło – dodała. Jej męża nie było wtedy u jej boku.
Morgan Beck Miller wybiegła na zewnątrz i zobaczyła córkę unoszącą się na wodzie. Kobieta natychmiast wskoczyła do basenu, potem zadzwoniła po pogotowie. Ratownicy natychmiast przybyli na miejsce, ale reanimacja dziecka się nie powiodła. Dzień później Emeline została odłączona od aparatury podtrzymującej życie i zmarła.

Morgane Beck Miller – dzisiaj

Ponad rok od tamtej chwili Morgan Beck Miller i jej mąż są zaangażowani w projekty dotyczące bezpieczeństwa dzieci na basenach. Jak się okazuje, w Ameryce utonięcie jest jedną z najczęstszych przyczyn ich zgonów. Beck nie chce jednak popadać w skrajności i straszyć rodziców, że spotka ich taka trauma, jak jej rodzinę. Na InstaStory kobiety, która spodziewa się bliźniąt, pojawiły się filmiki z udziałem jej siostrzenicy.

   Instagram.com
(Instagram.com)

22-miesięczna Margot wykonywała skomplikowane akrobacje w basenie pod okiem instruktora. Beck Miller nie mogła być z niej bardziej dumna. Korzystając z okazji, odcięła się od części komentarzy, że powinna była lepiej pilnować swoją córkę. Sama się długo się winiła. – Wiedząc to, co wiem dzisiaj, nie było powodów, bym nie pozwalała robić Emmy tego samego, co Margot – stwierdziła krótko.

d1fewst

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d1fewst

Podziel się opinią

Share
d1fewst
d1fewst