Blisko ludziŻona radnego PiS ofiarą przemocy domowej. Jej nagranie wywołało burzę w sieci

Żona radnego PiS ofiarą przemocy domowej. Jej nagranie wywołało burzę w sieci

Żona radnego PiS ofiarą przemocy domowej. Jej nagranie wywołało burzę w sieci
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Martyna Wojciechowska

17.04.2017 17:10, aktual.: 17.04.2017 17:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Piasecki do niedawna był radnym PiS z Bydgoszczy. Jednak po tym, co wydarzyło się w ostatnich dniach, władze partii natychmiast zawiesiły go w prawach członka. Wszystko za sprawą godzinnego nagrania, które jego żona opublikowała w sieci.

Na nagraniu wyraźnie słychać, jak Rafał Piasecki znęca się nad swoją żoną. Okazuje się, że po tej sytuacji kobieta natychmiast się spakowała i wraz z dziećmi uciekła do Warszawy. Dopiero kilka dni temu Karolina Piasecka zdobyła się na odwagę i na YouTube ujawniła ten przerażający materiał.

Przypomnijmy, że radny Rafał Piasecki już kilka tygodni temu opowiadał o tym, jakie zasady panują w jego domu. Twierdził, że on zajmuje się pracą i zarabianiem pieniędzy, a kobieta odpowiedzialna jest za dom i wychowywanie dzieci. Teraz wydało się, że ten "tradycyjny model rodziny" w rzeczywistości sprowadzał się do bicia żony, wyzywania jej i wyrzucania jej rzeczy przez okno.

Pod nagraniem Karolina Piasecka napisała: "Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia".

Po udostępnieniu tego materiału Piasecki w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził: "Wystąpiłem z pozwem o rozwód z winy żony, bo odkryłem, że mnie zdradza. A gdy 1 lutego uciekła z dziećmi do Warszawy, to już następnego dnia żona znajomego posła widziała ją w warszawskiej galerii w towarzystwie pewnego przystojniaka". Dodał też, że nigdy nie uderzył żony, ale zdarzało mu się zatkać żonie dłonią usta.

Jaki będzie finał tej sprawy? Mamy nadzieję, że organy wymiaru sprawiedliwości jak najszybciej wyciągną konsekwencje wobec sprawcy przemocy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (119)
Zobacz także