Trwa ładowanie...
PIS

Żona radnego PiS ofiarą przemocy domowej. Jej nagranie wywołało burzę w sieci

Rafał Piasecki do niedawna był radnym PiS z Bydgoszczy. Jednak po tym, co wydarzyło się w ostatnich dniach, władze partii natychmiast zawiesiły go w prawach członka. Wszystko za sprawą godzinnego nagrania, które jego żona opublikowała w sieci.

Share
Żona radnego PiS ofiarą przemocy domowej. Jej nagranie wywołało burzę w sieci
Źródło: Youtube.com
dctu2ly

Na nagraniu wyraźnie słychać, jak Rafał Piasecki znęca się nad swoją żoną. Okazuje się, że po tej sytuacji kobieta natychmiast się spakowała i wraz z dziećmi uciekła do Warszawy. Dopiero kilka dni temu Karolina Piasecka zdobyła się na odwagę i na YouTube ujawniła ten przerażający materiał.

Przypomnijmy, że radny Rafał Piasecki już kilka tygodni temu opowiadał o tym, jakie zasady panują w jego domu. Twierdził, że on zajmuje się pracą i zarabianiem pieniędzy, a kobieta odpowiedzialna jest za dom i wychowywanie dzieci. Teraz wydało się, że ten "tradycyjny model rodziny" w rzeczywistości sprowadzał się do bicia żony, wyzywania jej i wyrzucania jej rzeczy przez okno.

dctu2ly

Pod nagraniem Karolina Piasecka napisała: "Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia".

Po udostępnieniu tego materiału Piasecki w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził: "Wystąpiłem z pozwem o rozwód z winy żony, bo odkryłem, że mnie zdradza. A gdy 1 lutego uciekła z dziećmi do Warszawy, to już następnego dnia żona znajomego posła widziała ją w warszawskiej galerii w towarzystwie pewnego przystojniaka". Dodał też, że nigdy nie uderzył żony, ale zdarzało mu się zatkać żonie dłonią usta.

Jaki będzie finał tej sprawy? Mamy nadzieję, że organy wymiaru sprawiedliwości jak najszybciej wyciągną konsekwencje wobec sprawcy przemocy.

dctu2ly

Podziel się opinią

Share
dctu2ly
dctu2ly