Blisko ludziZostali rodzicami trojaczków. W szpitalu oświadczył się matce dzieci

Zostali rodzicami trojaczków. W szpitalu oświadczył się matce dzieci

Zostali rodzicami trojaczków. Dla mamy noworodków nie była to jedyna niespodzianka
Zostali rodzicami trojaczków. Dla mamy noworodków nie była to jedyna niespodzianka
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jennifer Polixenni Brankin
Aleksandra Lewandowska

06.08.2021 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Można by rzec "historia jak z bajki" i "poczwórne szczęście". Pani Żaneta i pan Adam zostali właśnie szczęśliwymi rodzicami trojaczków. Tata maluchów postanowił jednak sprawić swojej żonie-bohaterce jeszcze jedną, dodatkową niespodziankę. Zobaczcie sami!

O kobietach, które rodzą bliźniaki, trojaczki czy czworaczki mówi się, że spotkało je zwielokrotnione szczęście. I z pewnością coś w tym jest, bo takie ciąże zdarzają się naprawdę bardzo rzadko - szacuje się, że to średnio tylko 1-3 procent. Jedna z takich ciąż trojaczych miała miejsce w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Kobieta urodziła trojaczki

Na profilu łódzkiego Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki na Facebooku zamieszczono właśnie post z uroczymi zdjęciami, w którym poinformowano, że na świecie pojawiły się kolejne trojaczki. Szczęśliwymi rodzicami maluchów są pani Żaneta i pan Adam. Choć nie zamieszczono oficjalnej informacji o płci dzieci, prawdopodobnie są to chłopcy.

To jednak nie wszystko! Tuż przed wyjściem ze szpitala po porodzie pani Żanety, jej mąż postanowił sprawić jej jeszcze jedną, ogromną radość i niespodziankę. Pan Adam uklęknął przed ukochaną i oświadczył się swojej bohaterce! Zdjęcia z tego momentu także opublikowano na Facebooku CZMP, a w komentarzach nie zabrakło wielu gratulacji.

Jak wygląda życie z trojaczkami?

Z racji tego, że ciąże mnogie zdarzają się bardzo rzadko, opieka nad trójką dzieci i ich wychowanie zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jak rodzice trojaczków radzą sobie z nimi na co dzień? Jak zapanować w jednym czasie nad trójką dzieci? Jedną z mam, która urodziła trojaczki i prowadzi profil na Instagramie poświęcony ich życiu, jest Daria Wiśniewska, czyli @trojaczki.tv. Klara, Aniela i Łucja urodziły się we wrześniu 2016 roku. Dziś są już wprawdzie 5-letnimi dziewczynkami, ale możemy sobie wyobrazić, że choć opieka nad nimi nie jest prosta, na pewno daje wielką radość i szczęście rodzicom.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także