GwiazdyAgnieszka Kaczorowska opisuje, jak wygląda tydzień z drugą córką. Internautki zarzucają jej fałsz

Agnieszka Kaczorowska opisuje, jak wygląda tydzień z drugą córką. Internautki zarzucają jej fałsz

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

05.08.2021 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska tydzień temu urodziła swoje drugie dziecko. Aktorka w samych superlatywach wypowiada się na temat macierzyństwa i nawet w jednym zdaniu nie wspomina, że opieka nad niemowlakiem nie należy do najłatwiejszych zadań.

Agnieszka Kaczorowska od lat przywiązuje dużą uwagę do mediów społecznościowych, a każdy jej post jest skrupulatnie przygotowany. Na zdjęciach nie ma miejsca na szarą codzienność czy gorsze dni.

Niedawno aktorka wprost skrytykowała pokazywanie w internecie swoich słabości i uznała, że zapanowała "moda na brzydotę", której ona nie akceptuje.

Mimo prób internautów przekonania ją do zmiany nastawienia, Agnieszka Kaczorowska konsekwentnie publikuje w sieci wyłącznie perfekcyjne ujęcia.

Tydzień temu urodziła drugą córkę, której nadała imię Gabriela. Właśnie podsumowała pierwsze chwile z niemowlakiem w domu. "Nasza kolejna dzielna lwica przyniosła ze sobą wielką falę miłości. I pływamy teraz w tym morzu spokoju, wdzięczności, pięknych zapachów, widoków, z totalnie miękkimi sercami" - stwierdziła.

Instagram kontra rzeczywistość

Część internautek dziwi się tym słowom. "Mam miesięczną córkę i 6-latke w domu. I to jest prawdziwy rollercoaster. Ciężko mi znaleźć 5 minut dla siebie, a co dopiero czas na zrobienie full make-upu i pozowanie do zdjęć. Trochę więcej realizmu, trochę mniej lansu pani Agnieszko" - napisała jedna z nich.

"Pięknych zapachów? Chyba trochę przesadzasz. Nikt nie lubi zapachu kupy" - dodała druga. Kobiety krytykujące przemyślenia Agnieszki Kaczorowskiej twierdzą, że przestawia nieprawdziwą rzeczywistość, która jedynie sprawia, że wiele przeciętnych kobiet zaczyna wierzyć, że właśnie tak powinno wyglądać ich życie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (89)
Zobacz także