GwiazdyZosia Zborowska urodziła! Imieniem, jakie wybrała dla dziecka, przebiła wszystkie gwiazdy

Zosia Zborowska urodziła! Imieniem, jakie wybrała dla dziecka, przebiła wszystkie gwiazdy

Zosia Zborowska urodziła! Imieniem, jakie wybrała dla dziecka, przebiła wszystkie gwiazdy
oprac. KSA
05.08.2021 13:55

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona po raz pierwszy zostali rodzicami. Aktorka pochwaliła się, że tydzień temu urodziła córkę. Pierwsze dni z noworodkiem nie są łatwe, ale Zborowska radzi sobie jak może. Właśnie pokazała, czym okłada piersi.

Ciąża Zosi Zborowskiej była dla niej trudnym okresem. Aktorka przyznała publicznie, że pojawiały się różnego rodzaju problemy. "Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać" - napisała w mediach społecznościowych.

Później lekarze odkryli u Zofii Zborowskiej wrodzoną chorobę, która mogła negatywnie wpłynąć na przebieg ciąży. Na szczęście dzięki specjalistycznemu leczeniu udało się rozwiązać problem.

Rodzinka w komplecie

Aktorka urodziła swoją córeczkę tydzień temu, ale dopiero dzisiaj zdecydowała się ogłosić tę informację publicznie. "Te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam" - wyznała na Instagramie.

Zborowska i Wrona z radością powitali córkę na świecie i dali jej nietypowe imię - Nadzieja.

Aktorka nie ukrywa, że pierwsze dni po porodzie są wyczerpujące. Właśnie pokazała fanom zdjęcie, na którym stosuje na piersi okłady z kapusty.

Jest to stary sposób, który pomaga w momencie, gdy doskwiera nam ból piersi spowodowany nagromadzeniem dużej ilości pokarmu. Dodatkowo kapusta ma właściwości przeciwzapalne, dlatego okłady ze świeżych liści kapusty pomagają zniwelować obrzęki i opuchlizny.

Zosia Zborowska
Zosia Zborowska© Instagram
Źródło artykułu:WP Kobieta