Blisko ludzi22-latka uwięziona w ciele ośmiolatki. "Nie jestem małą dziewczynką"

22‑latka uwięziona w ciele ośmiolatki. "Nie jestem małą dziewczynką"

22-letnia Shauna "utknęła" w ciele ośmiolatki
22-letnia Shauna "utknęła" w ciele ośmiolatki
Źródło zdjęć: © YouTube | TLC

17.12.2021 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shauna przez lata walczyła o swoje zdrowie. Kiedy wydawało się, że najgorsze ma już za sobą, pojawiły się kolejne problemy. Dziś otwarcie mówi o swoim schorzeniu.

Rodzice Shauny wspominają, że u sześciomiesięcznej wówczas dziewczynki medycy wykryli rzadką postać raka mózgu. Dziecko od razu zostało poddane chemioterapii. Z tego powodu przysadka mózgowa Shauny została praktycznie uśpiona. Lekarz w pewnym momencie stwierdził, że dziewczynka przestała rosnąć - osiągnęła wysokość zaledwie 94 centymetrów. Dziś w dokumencie opowiada o swoim życiu już jako młoda kobieta. Mierzy się z wieloma trudnościami.

"Jestem kobietą, która utknęła w ciele dziewczynki"

Shauna Rae podczas rozmów upublicznionych we wspomnianym dokumencie podkreśla, że próbuje prowadzić normalne życie - chodzi do barów i na siłownię. Chce zrobić sobie tatuaż. Za każdym razem kiedy pojawia się w jakimś miejscu, ludzie myślą, że jest dzieckiem.

- Ale prawda jest taka, że ​​nie jestem małą dziewczynką. Jestem kobietą, 22-latką uwięzioną w ciele ośmiolatki - podkreśla Shauna.

Choroba została zdiagnozowana u kilkumiesięcznej Shauny
Choroba została zdiagnozowana u kilkumiesięcznej Shauny © YouTube | TLC

Terapia, którą musiała przejść jako małe dziecko, uratowała jej życie, ale zahamowała wzrost. Choć Shauna jest niezmiernie wdzięczna za to, że otrzymała drugą szansę, codzienne funkcjonowanie w świecie nie jest łatwe.

22-latka marzy o normalnym życiu

Shauna chciałaby zacząć randkować, jednak dotychczas próby kończyły się fiaskiem. Młoda kobieta wspomina, że przyciąga niepoważnych mężczyzn oraz o wiele młodszych od niej chłopców. Nie pomaga też fakt, że rodzice Shauny są w jej oczach nadopiekuńczy. W zwiastunie dokumentu mama kobiety ze łzami przygląda się córce, próbującej normalnie funkcjonować wśród ludzi, którzy nie rozumieją jej przypadłości.

- Pragnę większej niezależności od swojej rodziny. Na obecny moment nie mogę nigdzie wyjść bez całej listy pytań skierowanych w moją stronę. Jestem zdeterminowana aby to zmienić - zwierza się Shauna.

The Woman "Stuck" Inside the Body of an 8-Year-Old | I Am Shauna Rae

Matka 22-latki wyznaje, że choć nie jest na to gotowa i martwi się o córkę, zdaje sobie sprawę, że powinna dać jej więcej przestrzeni. Jak każda osoba w jej wieku Shauna chodzi na imprezy, ma przyjaciół i pasje, chce odkrywać siebie oraz znaleźć swoje miejsce w świecie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także