Blisko ludziZdemaskowana Meghan Markle?! Ekspert od mowy ciała nie ma wątpliwości

Zdemaskowana Meghan Markle?! Ekspert od mowy ciała nie ma wątpliwości

Ekspert skomentował zachowanie Meghan Markle
Ekspert skomentował zachowanie Meghan Markle
Źródło zdjęć: © YouTube | The Body Language Guy

17.12.2021 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Archiwalne wideo z Meghan Markle, które pojawiło się w sieci, wywołało niemałe zamieszanie. Według specjalisty analizującego mowę ciała, dokładnie na nim widać, że przyszła żona księcia Harry'ego pokazała wrogie zamiary.

Meghan Markle wciąż wzbudza cały wachlarz emocji. Wiele osób twierdzi, że jej zachowanie to ciągła gra pozorów, a odsunięcie księcia Harry'ego od brytyjskiej rodziny królewskiej jest ohydną grą. Swoje trzy grosze dorzucił ekspert od mowy ciała, który skupił się na pewnym archiwalnym nagraniu Markle. Według niego ten fragment wiele mówi o postępowaniu Meghan.

Ekspert obnaża prawdę o Meghan Markle? Wystarczyło spojrzeć na nagranie sprzed lat

Wideo, które wywołało całe zamieszanie, zostało nagrane kilka lat temu - w czasie, kiedy Markle zagrała w popularnym serialu "Suits". Jesus Enrique Rosas, który specjalizuje się w odczycie sygnałów niewerbalnych twierdzi, że zachowanie Meghan w trakcie tego wideo całkowicie ją zdemaskowało. Ekspert znany jako The Body Language Guy zwrócił uwagę na początku na wyraz twarzy Markle, który według niego wysyła wiele sygnałów.

- Złożony wyraz twarzy można odczytać na wiele różnych sposobów, ale ja tutaj widzę wrogość - komentuje Rosas na YouTubie.

Kolejnym ukrytym przekazem według eksperta jest fakt, że Markle podczas rozmowy z reporterem mocno zaciska szczękę.

- Zaciskanie szczęki przez większość czasu jest próbą uwolnienia się od stresu. Czy to oznacza, że ​​Meghan jest cały czas zła? Może nie. Wygląda jednak na to, że zaciskanie weszło jej w nawyk. Być może w pewnym momencie miała intensywne napady emocji, które spowodowały, że nabrała tego zwyczaju - kontynuuje The Body Language Guy.

Ekspert od mowy ciała stworzył całą listę o zachowaniu Meghan Markle

Tik z zaciskaniem szczęki to tylko początek spostrzeżeń Rosasa. Znany youtuber kolejno wymienia trudności z pokazaniem szczerego uśmiechu, nieumiejętność w zasłanianiu nerwowości, a także chęć kontroli nad narracją. Według eksperta Markle zachowała się w stosunku do dziennikarza arogancko i znieważająco, m.in. zwracając mu uwagę, że błędnie zapisał jej imię.

Watch Meghan's MASK SLIP In A Split Second

Sam Ruben, który przeprowadzał rozmowę, zupełnie nie zgadza się z opinią Rosasa. Dziennikarz wspomina Meghan jako ciepłą, wrażliwą i sympatyczną osobę a także wspaniałego gościa, z którym przeprowadzanie wywiadu było czystą przyjemnością.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także