Uroda7 zabiegów odmładzających w jednym kremie

7 zabiegów odmładzających w jednym kremie

7 zabiegów odmładzających w jednym kremie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.10.2009 11:35, aktual.: 29.05.2010 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Współczesne kobiety działając pod presją czasu, starają się podzielić dzień pomiędzy dom, rodzinę, pracę, przyjaciół. Jednocześnie nie godząc się na kompromisy, pragną w codziennych zadaniach osiągać maksymalną efektywność. Również dbając o urodę potrzebują szybkich i skutecznych sposobów na utrzymanie młodego i pięknego wyglądu.

Współczesne kobiety działając pod presją czasu, starają się podzielić dzień pomiędzy dom, rodzinę, pracę, przyjaciół. Jednocześnie nie godząc się na kompromisy, pragną w codziennych zadaniach osiągać maksymalną efektywność. Również dbając o urodę potrzebują szybkich i skutecznych sposobów na utrzymanie młodego i pięknego wyglądu.

Dlatego marka OLAY oferuje kobietom udoskonalone kosmetyki z linii Total Effects, które pomagają zapewnić efekt aż 7 zabiegów kosmetycznych i mają o 75% większą moc odmładzania niż dotychczas .

Każdego dnia skóra nieustannie jest poddawana wielu testom. Nie tylko chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska, ale jest również odpowiedzialna za regulację temperatury i gospodarki wodnej ciała oraz syntezę witamin i hormonów. Z wiekiem coraz trudniej jej jednak osiągnąć maksymalną wydajność. Spowolniona odnowa komórkowa, osłabienie naturalnej bariery ochronnej oraz spadek naturalnych zdolności przeciwutleniających skóry sprawiają, że na jej powierzchni zaczynają być widoczne oznaki starzenia. Aż 84% dermatologów uczestniczących w Światowym Kongresie Dermatologicznym stwierdziło, że efektywny krem odmładzający powinien pomóc zachować naturalną barierę ochronną skóry, poprawić jej wygląd oraz chronić przed jego pogorszeniem.

Kobiety żyjące we współczesnym świecie poświęcają swój czas życiu zawodowemu i rodzinnemu. Mnogość obowiązków, które wypełniają ich każdy dzień, sprawia, że często nie starcza im czasu na stosowanie czasochłonnych kuracji pielęgnacyjnych. Potrzeba korzystania z zabiegów w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych czy salonach SPA schodzi na dalszy plan w obliczu codziennej rutyny. Zapracowane Polki oczekują od codziennej pielęgnacji skutecznego działania na wielu płaszczyznach, bez konieczności sięgania po drogie i czasochłonne kuracje odmładzające. Naukowcy laboratoriów OLAY postanowili opracować produkty na miarę aktualnych potrzeb współczesnych kobiet, dostosowane do ich stylu życia i wymagań. Udoskonalone kosmetyki z linii OLAY Total Effects pomagają kobietom osiągać maksymalne rezultaty, oferując efekt aż 7 zabiegów odmładzających w jednym kremie.

7 zabiegów kosmetycznch w jednym kremie:

  1. delikatny efekt liftingu
  2. ochrona antyrodnikowa
  3. odżywcze nawilżanie
  4. wygładzanie skóry
  5. redukcja zmarszczek
  6. zwężanie porów
  7. poprawa kolorytu

Udoskonalone kosmetyki z linii OLAY Total Effects zapewniają aż o 75% skuteczniejsze działanie przeciwzmarszczkowe, oferując kobietom efekt 7 zabiegów odmładzających w jednym kremie. Zastosowana w nich technologia pozwala na poprawę oraz zachowanie zdrowszego wyglądu skóry poprzez wzmocnienie jej naturalnej bariery ochronnej oraz zabezpieczanie przed uszkodzeniami środowiskowymi. Zwiększony o 75% poziom witaminy B3 pomaga przywrócić właściwy poziom nawilżenia naskórka, jak również pomaga usprawnić tempo odnowy komórek, poprawiając wygląd skóry. Udoskonalony system antyoksydantów łączący witaminy E i C wzbogacony wyciągiem z zielonej herbaty tworzy sieć antyutleniaczy, zapewniając aż 10 razy silniejszą niż dotychczas ochronę przed wolnymi rodnikami. Kosmetyki z linii OLAY Total Effects zawierają wysoce skuteczne, ale jednocześnie łagodne dla skóry składniki.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także