GwiazdyAdam Levine: Kiedyś ciągle romansowałem

Adam Levine: Kiedyś ciągle romansowałem

Adam Levine: Kiedyś ciągle romansowałem
Źródło zdjęć: © ONS.pl

01.06.2012 10:00, aktual.: 01.06.2012 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wokalista Maroon 5, Adam Levine, wyznaje, że często zmieniał partnerki, romansował na prawo i lewo. Teraz chce być kojarzony już tylko z muzyką.

Wokalista Maroon 5, Adam Levine, wyznaje, że przez lata często zmieniał partnerki, romansował na prawo i lewo. Teraz chce być kojarzony już tylko z muzyką. Dlatego postanowił wystąpić jako juror w programie „The Voice”. - Ludzie znali mnie dotychczas jako piosenkarza, który spotyka się z ładnymi dziewczynami.

- Być może prowadziłem tak rozwiązły styl życia i chciałem przespać się z jak największą liczbą kobiet, ponieważ tak bardzo je wszystkie kocham...

- Byłem gościem, który ciągle pokazywał się nagi w towarzystwie dziewczyn - powiedział Levine, znany z „gorących” teledysków. - Chciałem stworzyć jakąś równowagę dla tego wizerunku. Kiedy pojawiłem się w „The Voice”, pomyślałem sobie, „Teraz ludzie wiedzą, że mam też mózg”.

Wokalista wytłumaczył też skąd jego nieustające sukcesy w miłosnych podbojach.
- To, że tak świetnie rozumiem kobiety wynika z tego, że po rozwodzie rodziców moja mama wprowadziła się do byłej żony swojego brata, która także była świeżo po rozstaniu. Mieszkałem więc z dwoma porzuconymi kobietami, kuzynką, która jest dla mnie jak siostra oraz z bratem, który w końcu powiedział nam, że jest gejem. Mnóstwo estrogenu! Znacie ten moment, kiedy człowiek w wieku lat 14 jest przerażony, gdy ma rozmawiać z dziewczyną? Ja niespecjalnie cierpiałem z tego powodu. Dla mnie rozmowy z dziewczynami były czymś naturalnym.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także