GwiazdyAdam Sztaba o zarobkach muzyków. Kompozytor prosi, aby nie oceniać ich pochopnie

Adam Sztaba o zarobkach muzyków. Kompozytor prosi, aby nie oceniać ich pochopnie

Adam Sztaba
Adam Sztaba
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach

03.09.2020 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zarobki osób ze świata show-biznesu zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. Adam Sztaba postanowił rozwiać pewne wątpliwości i zapewnił, że tylko niewielkie grono osób zarabia naprawdę dużo.

Pandemia dała się we znaki wielu branżom zawodowym. Do tego grona niewątpliwie należą artyści, którzy od kilku miesięcy nie grają koncertów czy spektakli z taką intensywnością jak wcześniej.

Adam Sztaba broni innych artystów

Adam Sztaba nie ukrywa, że trudno jest mu się odnaleźć w koronawirusowej rzeczywistości i nie robi wielkich planów zawodowych na najbliższe miesiące. "My, ludzie sceny, nie wiemy, co będzie jesienią. Odwołałem sporo koncertów, inne nie wiadomo czy ruszą lub w jakiej formie ruszą" - przyznaje.

Kompozytor zgadza się z tym, że można działać w sferze online, ale to jest jego zdaniem trudniejsze. Adam Sztaba nie kryje również swojego oburzenia związanego z ocenianiem zarobków ludzi związanych z branżą rozrywkową.

"Wielokrotnie się burzę, kiedy słyszę: wy, artyści narzekacie, jak to się dzieje, że jakiś aktor mówi, że po dwóch miesiącach skończyły mu się oszczędności – powiedział Sztaba. – A może warto się zastanowić, jak funkcjonują przeciętni aktorzy i przeciętni muzycy, ja nie mówię o gwiazdach – powiedział w rozmowie z serwisem Kozaczek.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także