Trwa ładowanie...
adele

Adele złożyła pozew rozwodowy. Kim jest jej mąż, Simon Konecki?

Adele po 7 latach rozwodzi się z mężem i ojcem jej syna Angela. Simon Konecki jeszcze przed ślubem z artystką, budził mieszane uczucia.

Share
Adele złożyła pozew rozwodowy. Kim jest jej mąż, Simon Konecki?
Źródło: Getty Images
dqkvu5d

Adele i Simon Konecki – rozwód

Adele i Simon Konecki zaczęli spotykać się w 2011 r. Piosenkarce nie przeszkadzało to, że ukochany był już żonaty i miał córkę. Imponowało jej, że Konecki próbuje uczynić świat odrobinę lepszym.

Mąż Adele to szef organizacji charytatywnej Drop4Drop, która doprowadza zdatną wodę do najuboższych regionów świata. Amerykanin z polsko brzmiącym nazwiskiem urodził się w 1974 r., ale w wieku 10 lat wyemigrował z rodziną do Anglii. Jego siostry kończyły szkołę, do której chodziła księżniczka Anna, on z kolei kształcił się w Eton. Był starszym kolegą księcia Williama zaprzyjaźnionym z Tomem Parkerem-Bowlesem czy Bearem Gryllsem.

dqkvu5d

Zanim Konecki zajął się ekologią, pracował m.in. dla brokerskiego giganta Lehman Brothers. Długo nie zagrzał jednak pewnej posadki. Porzucił londyńskie City dla pomagania tym najbardziej potrzebującym. To wiązało się oczywiście z utratą wysokich zarobków, co często było mu wypominane, gdy związał się z Adele. Para była ze sobą rok, gdy na świat przyszedł ich syn Angelo. Pisano wprost, że to ona utrzymuje dom.

Konecki został jednak mężem gwiazdy dopiero na początku 2017 r. 2 lata później małżeństwo powoli zaczęło się sypać. W kwietniu 2019 r. przedstawiciel piosenkarki ogłosił jej separację z Koneckim. "Adele i jej partner się rozstali. Wspólnie w miłości będą wychowywać swojego syna. Proszą o uszanowanie ich prywatności. Więcej komentarzy nie będzie" – brzmiał komunikat. 13 września podano, że Adele wniosła o rozwód.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqkvu5d

Podziel się opinią

Share
dqkvu5d
dqkvu5d