Trwa ładowanie...
d4e7n2v

Adele złożyła pozew rozwodowy. Kim jest jej mąż, Simon Konecki?

Adele po 7 latach rozwodzi się z mężem i ojcem jej syna Angela. Simon Konecki jeszcze przed ślubem z artystką, budził mieszane uczucia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele i Simon Konecki w 2012 r.
Adele i Simon Konecki w 2012 r. (Getty Images)
d4e7n2v

Adele i Simon Konecki – rozwód

Adele i Simon Konecki zaczęli spotykać się w 2011 r. Piosenkarce nie przeszkadzało to, że ukochany był już żonaty i miał córkę. Imponowało jej, że Konecki próbuje uczynić świat odrobinę lepszym.

Mąż Adele to szef organizacji charytatywnej Drop4Drop, która doprowadza zdatną wodę do najuboższych regionów świata. Amerykanin z polsko brzmiącym nazwiskiem urodził się w 1974 r., ale w wieku 10 lat wyemigrował z rodziną do Anglii. Jego siostry kończyły szkołę, do której chodziła księżniczka Anna, on z kolei kształcił się w Eton. Był starszym kolegą księcia Williama zaprzyjaźnionym z Tomem Parkerem-Bowlesem czy Bearem Gryllsem.

Zanim Konecki zajął się ekologią, pracował m.in. dla brokerskiego giganta Lehman Brothers. Długo nie zagrzał jednak pewnej posadki. Porzucił londyńskie City dla pomagania tym najbardziej potrzebującym. To wiązało się oczywiście z utratą wysokich zarobków, co często było mu wypominane, gdy związał się z Adele. Para była ze sobą rok, gdy na świat przyszedł ich syn Angelo. Pisano wprost, że to ona utrzymuje dom.

d4e7n2v

Konecki został jednak mężem gwiazdy dopiero na początku 2017 r. 2 lata później małżeństwo powoli zaczęło się sypać. W kwietniu 2019 r. przedstawiciel piosenkarki ogłosił jej separację z Koneckim. "Adele i jej partner się rozstali. Wspólnie w miłości będą wychowywać swojego syna. Proszą o uszanowanie ich prywatności. Więcej komentarzy nie będzie" – brzmiał komunikat. 13 września podano, że Adele wniosła o rozwód.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

d4e7n2v

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d4e7n2v

d4e7n2v
d4e7n2v