Blisko ludziAdrian walczy o życie. "Zdrowie mojego męża zostało wycenione na 150 tys. zł"

Adrian walczy o życie. "Zdrowie mojego męża zostało wycenione na 150 tys. zł"

Adrian walczy o życie. "Zdrowie mojego męża zostało wycenione na 150 tys. zł"
Źródło zdjęć: © 123RF

28.11.2019 20:58, aktual.: 29.11.2019 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adrian ma 29 lat i w tym roku całe jego życie legło w gruzach. Po wielu miesiącach w szpitalu usłyszał diagnozę najgorszą z możliwych. Jego żona i córki rozpaczliwie proszą o pomoc. "Ja jako ich matka uczynię wszystko, co w mojej mocy, by nie pozostał tylko wspomnieniem dla moich dzieci i by nie musiały pamiętać go tylko ze zdjęć" – pisze żona Adriana.

Adrian pochodzi z Gdańska i to właśnie tam odbywa się walka o jego życie. W tym roku zdiagnozowano u niego guz wielkości pięści na kątnicy. Po biopsji guza okazała się, że to chłoniak Burkitta. Te słowa były jak grom z jasnego nieba, od tego czasu Adrian i jego cała rodzina walczą o każdy dzień. Od tego dnia minęły 4 miesiące, a szybkie postępowanie choroby odbiera powoli nadzieję na powrót Adriana do zdrowia.

Pomoc dla Adriana

"Nigdy bym nie przypuszczała, że kiedykolwiek będę zmuszona w ten sposób zwracać się o pomoc. Zawsze z każdym problemem starałam się radzić sobie sama. Nawet w najgorszych snach nie spodziewałabym się, że życie przygotuje dla nas taki scenariusz. Niestety dziś to właśnie nam przyszło się zmierzyć z przeciwnościami losu. Samej będzie mi ciężko, ale wierzę w ludzi, wierzę w siłę social mediów i potęgę Internetu. Wierzę, że dobro, jakim mój mąż nas obdarza, powróci również do niego w chwili, w której najbardziej tego potrzebuje. Z całego serca wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się zebrać wymaganą kwotę i będzie nam dane spędzić ze sobą jeszcze długie lata. Adrian wciąż nie traci nadziei, że dzięki Waszej pomocy dane mu będzie pokonać chorobę a okazane dobro przekazać dalej" – napisała żona Adriana.

Jeśli chcesz wesprzeć Adriana i dać mu szanse na nowe życie, wpłaty możesz dokonać na tej stronie.

Obraz
© Archiwum prywatne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także