Trwa ładowanie...
d47pjin

Agata Duda jak anioł. Złożyła z mężem życzenia

Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych, para prezydencka złożyła "każdej polskiej rodzinie" życzenia. Film na Youtube obejrzało jednak mniej niż 300 osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para prezydencka na YouTubie raczej nie zatriumfowała
Para prezydencka na YouTubie raczej nie zatriumfowała (Youtube.com)
d47pjin

Para prezydencka skierowała swe życzenia do wierzących Polaków. W polskich mediach nie ma bowiem śladu amerykańskiego "happy holidays", które to życzenia bezpiecznie można sformułować również do ateistów czy wyznawców innych religii, będących beneficjentami ustawowego urlopu. Albo tych, którzy mimo braku wiary, chcą pielęgnować tradycję i spotkać się przy stole z rodziną.

Andrzej Duda nie byłby również sobą, gdyby nie przypomniał, że w tym roku obchodzimy stulecie niepodległości Polski. - Dzisiaj to my jesteśmy odpowiedzialni za wolną Polskę - powiedział.

Naszą uwagę przykuła jednak pierwsza dama, przyodziana w szlachetną biel. Biała garsonka jest nieprzypadkowym i wyjątkowo bezpiecznym wyborem - to w końcu symbol niewinności, czystości i wielkanocnego baranka. Pierwsza dama wygląda zatem schludnie i elegancko, a dobrze skrojony strój podkreśla jej nienaganną figurę. Bez zaskoczeń, ale też bez faux pas. Warto jednak oddać pierwszej damie znajomość najnowszych trendów - biel jest jednym z najmodniejszych kolorów tegorocznej wiosny.

I choć trzeba przyznać, że Agacie Kornhauser-Dudzie wyjątkowo dobrze w tym kolorze, to nikt by się nie obraził, gdyby żona prezydenta zaszalała i zamiast utożsamiać się z wielkanocnym barankiem, utożsamiła się chociaż raz z kolorową pisanką.

d47pjin

Podziel się opinią

Share

d47pjin

d47pjin