Trwa ładowanie...
d49wksc

Agata Kornhauser-Duda przyjęła młodych artystów. Idealnie dopasowała się kolorystyką

Agata Kornhauser-Duda często ma okazję podziwiać występy utalentowanej młodzieży. Ostatnio do Pałacu Prezydenckiego przyjechał Zespół Folklorystyczny "Lazurki". Na zdjęciach widać, że pierwsza dama doskonale dogaduje się z dziećmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kornhauser-Duda z zaciekawieniem słuchała pytań
Agata Kornhauser-Duda z zaciekawieniem słuchała pytań (East News)
d49wksc

Młodzież zaprezentowała regionalne stroje z całej Polski oraz ludowe piosenki i znane kolędy. Jak czytamy na oficjalnej stronie prezydenta, Agata Kornhauser-Duda rozmawiała z dziećmi i młodzieżą o ich występach scenicznych, motywacji do dalszego rozwoju, artystycznych osiągnięciach i pięknych wspomnieniach.

Z kolei młodzi ludzie pytali o zawierane podczas pełnienia roli pierwszej damy przyjaźnie, wizyty zagraniczne czy sposoby spędzania czasu wolnego pary prezydenckiej.

d49wksc

Na tę okazję Kornhauser-Duda założyła czarną, dopasowaną sukienkę sięgającą do kolan oraz czerwoną marynarkę wykończoną czarnymi pasami. Całość dopełniły klasyczne, czarne szpilki. Oglądając zdjęcia, nie da się nie zauważyć, że kolorystyka stylizacji pierwszej damy idealnie wpasowała się w stroje ludowe młodzieży.

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49wksc

Podziel się opinią

Share
d49wksc
d49wksc