GwiazdySmutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Znów musi walczyć z byłym mężem

Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Znów musi walczyć z byłym mężem

Agata Kulesza ma za sobą ciężki rozwód
Agata Kulesza ma za sobą ciężki rozwód
Źródło zdjęć: © AKPA | Gałązka
oprac. KPL
23.07.2021 11:49

Agata Kulesza rozwiodła się pod koniec 2020 roku. Aktorka nigdy nie ukrywała, że było to dla niej traumatyczne przeżycie. Niestety, jak donosi "Na Żywo", gwiazda będzie musiała ponownie iść do sądu z, byłym już, mężem.

Małżonkowie nie rozstali się w zgodzie. Pierwsze informacje o ich rozstaniu pojawiły się już w 2019 roku. Media rozpisywały się o wzajemnych oskarżeniach Agaty Kuleszy i operatora Marcina Figurskiego. Aktorka miała być podobno ofiarą przemocy domowej, zaś jej mąż utrzymywał, że był "ofiarą molestowania moralnego".

Rozwód wiele ją kosztował

W wywiadzie dla "Twojego Stylu", już po uzyskaniu rozwodu, Kulesza przyznawała: - Mieszkam sama, przeważnie mam pustą lodówkę. (…) Przyjaciele są ważni w moim życiu. Dzięki nim przetrwałam trudny czas rozwodu. Na pewno były momenty, gdy mieli mnie dość. Jechaliśmy razem na wakacje, ja wciąż przerabiałam sytuację - mówiąc, mówiąc, mówiąc. Założę się, że nieraz uciekali przede mną do lasu, żeby odpocząć. (…)Już śpię spokojnie, choć jeszcze mam w twarzy napięcie.

Niestety, wiele wskazuje na to, że aktorka znana m.in. z "Róży", "Idy" czy "25 lat niewinności", będzie musiała ponownie stawić się w sądzie i zawalczyć z byłym mężem o majątek.

Jak twierdzi "Na Żywo", Kulesza, która po rozwodzie kupiła niewielki dom w Warszawie, zatęskniła za starym otoczeniem – przede wszystkim Katarzyną Nosowską, która przez lata była jej sąsiadką.

Dlatego postanowiła przeprowadzić się do domu, w którym do niedawna mieszkała z Figurskim. Zdecydowała się na to, ponieważ ex-małżonek zamieszkał w drewnianym domu nad Wisłą, który aktorka straciła po rozwodzie.

Czeka ją kolejna walka sądowa z mężem?

Niestety, zdaniem tygodnika mężczyzna również rości sobie prawa do ich, niegdyś wspólnego, domu. - Muszą podzielić majątek, a idzie im opornie. Na czas oczekiwania Agata postanowiła zamieszkać w stolicy. Żyje jak studentka – czytamy w "Na Żywo".

Kulesza może jednak liczyć na wsparcie przyjaciół. We wrześniu aktorka będzie świętować 50. urodziny. Informator tygodnika twierdzi, że zamierza hucznie je obchodzić. Podobno ma w planach wydanie w restauracji dużego przyjęcia dla wszystkich, którzy dbają o nią w ostatnich, bardzo trudnych, miesiącach.

Agata Kulesza i Marcin Figurski doczekali się jednego dziecka. Ich córka Marianna przyszła na świat w 1997 roku. Podczas rozwodu stanęła podobno po stronie matki. W 2016 r. obie zagrały w amerykańsko-polskiej produkcji "True Crimes", w reżyserii Alexandrosa Avranasa.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (106)
Zobacz także