Blisko ludziAgata Młynarska zadała Danielowi Kuczajowi bardzo ważne pytanie. Jego odpowiedź zadziwia

Agata Młynarska zadała Danielowi Kuczajowi bardzo ważne pytanie. Jego odpowiedź zadziwia

Agata Młynarska zadała Danielowi Kuczajowi bardzo ważne pytanie. Jego odpowiedź zadziwia
Źródło zdjęć: © ONS

01.03.2020 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno na profilu na Instagramie Daniel Kuczaj, znany szerzej jako Qczaj przyznał, że w dzieciństwie padł ofiarą pedofila oraz czuł się nieakceptowany przez swoją orientację seksualną. Jego fani, przyjaciele i znajomi starali się okazać mu wsparcie i podziękować za odwagę. Agata Młynarska pokazała filmik sprzed dwóch lat, kiedy zadała mu ważne i osobiste pytanie.

Daniel Kuczaj od lat na swoich profilach w mediach społecznościowych motywuje Polaków do zdrowszego trybu życia, ale nie tylko. Lubi mówić o sobie, jak o trenerze życia, który mówi o tolerancji, życzliwości i akceptacji.

Agata Młynarska pokazała filmik sprzed lat z Danielem Kuczajem

Niedawno przyznał, że jego życie nie zawsze było tak kolorowe i pozytywne, a pod uśmiechem, który ciągle mu towarzyszy, krył się dramat z dzieciństwa. Qczaj przyznał, że w dzieciństwie został zgwałcony przez człowieka, który był przyjacielem rodziny.

Mówił nie tylko o molestowaniu, ale również o braku tolerancji, jakiego doświadczył przez całą edukację. Był wyzywany i gnębiony przez swoim rówieśników ze względu na wygląd, wzrost czy orientację seksualną. Przyznał, że miewał myśli samobójcze. "Dziś pogodzony ze wszystkim, co było i dumny z tego, kim jestem, staję w prawdzie z tobą i ze sobą. Jeśli ta prawda pomoże choć jednej osobie, uwolni od poczucia winy, uratuje choć jedno życie, to znaczy, że wszystko miało sens" – zakończył.

Daniel Kuczaj przyznał, że bardzo bał się opowiedzieć swoją historię. Bał się niezrozumienia i reakcji swoich fanów, znajomych czy przyjaciół. Teraz wie, że niepotrzebnie. Pod szczery wpisem pojawiły się setki komentarzy wsparcia, podziękować czy słów uznania.

Agata Młynarska pokazała filmik ze spotkania z Qczajem. Podczas ich rozmowy zadała mu bardzo ważne i osobiste pytanie: "Kto jest dla ciebie najważniejszy?". Po chwili zastanowienia trener odpowiedział, że on sam, bo bez miłości do siebie, nie mógłby jej dawać innym.

W opisie pod filmikiem Agata Młynarska przyznała, że dziś z perspektywy lat inaczej interpretuje jego słowa. "Niech jego historia da siłę tym, którzy wciąż się boją. Ale przede wszystkim niech uświadomi dobitnie, że dzielenie ludzi ze względu na kolor skóry, religię, miłość, płeć jest zbrodnią! Tworzenie stref wolnych od LGTB to upadek człowieczeństwa. Nie ma zgody na segregację ludzi! Quczaj, jesteś wielkim człowiekiem! I pamiętaj, że jesteśmy z tobą!" - napisała.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (66)
Zobacz także