GwiazdyAgata Rubik odetchnęła z ulgą. Jedna z jej córek wróciła do szkoły

Agata Rubik odetchnęła z ulgą. Jedna z jej córek wróciła do szkoły

Agata Rubik nie ukrywa zadowolenia.
Agata Rubik nie ukrywa zadowolenia.
Źródło zdjęć: © akpa

02.12.2020 15:55, aktual.: 02.03.2022 16:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Rubik niemal od samego początku nie była zachwycona wizją zdalnej nauki swoich córek. Wielokrotnie żaliła się obserwatorom na to, że już nie wytrzymuje psychicznie i ma po prostu dosyć. Ostatnio razem z mężem Piotrem Rubikiem zdecydowała się nawet na zaśpiewanie piosenki z mocnym przekazem.

Nie mogąc wytrzymać ciągłego przebywania w domu oraz zdalnej nauki swoich córek, Rubik razem z mężem kompozytorem nagrała piosenkę z apelem skierowanym do rządzących. Choć niektórzy internauci nie byli zachwyceni treścią utworu, okazuje się, że Rubikowie połowicznie osiągnęli sukces.

Młodsza pociecha wraca do szkoły

Agata Rubik nie kryła swojego oburzenia w związku z zamknięciem szkół. Wyrażała swój sprzeciw wielokrotnie, a nawet płakała przy tworzeniu relacji. Skrzętnie opisywała domową nudę, którą przedstawiała za pomocą śmiesznych filmików na Instagramie. Regularnie podważała także sens zdalnego nauczania podczas panującej pandemii.

Jak się okazuje, marzenie Agaty Rubik o otworzeniu szkoły właśnie się ziściło. Podzieliła się z fanami zdjęciem z młodszą córką, pod którym wyjaśnia, że Alicja właśnie zaczęła stacjonarne lekcje w swojej szkole.

"Najszczęśliwsze dziecko, które może wrócić do szkoły. Kto by pomyślał, że takie czasy nastaną" - napisała gwiazda.

Agata Rubik odwozi córkę na lekcje

Córki Rubików są zapisane do prywatnej placówki. Właśnie teraz jedna z dziewczynek może spokojnie wrócić do szkoły na normalne zajęcia. Jak wyjaśniła Agata Rubik, na razie z tego przywileju może skorzystać tylko Alicja, starsza Helena zostaje jeszcze w domu. Radosny post celebrytki został natychmiast skomentowany przez fanów. Ich zdania są podzielone.

"Też Wam zazdroszczę. Moja córka (2 klasa) też tęskni za szkołą, ja nie ukrywam, że również"
"Mój syn już nie może się doczekać powrotu do szkoły"
"Tak bardzo, widzę, wszyscy chcą się pozbyć dzieci i już nie mogą się doczekać, kiedy pójdą do szkoły? Dla mnie na pierwszym miejscu jest zdrowie moich dzieci" - czytamy pod postem.

Agata Rubik zdecydowała się odeprzeć ataki i zarzuty utrzymując, że dba o komfort psychiczny swoich córek. Czy nareszcie odetchnie z ulgą?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także