Blisko ludziAgnieszka Hyży stanęła po stronie Piotra Rubika. "Chciałabym wyciągnąć jakieś konsekwencje"

Agnieszka Hyży stanęła po stronie Piotra Rubika. "Chciałabym wyciągnąć jakieś konsekwencje"

Agnieszka Hyży stanęła po stronie Piotra Rubika. "Chciałabym wyciągnąć jakieś konsekwencje"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
19.11.2019 14:57, aktualizacja: 19.11.2019 20:11

Incydent, jaki miał miejsce w jednej z warszawskiej restauracji, odbił się w mediach szerokim echem. Piotr Rubik został wyproszony z lokalu po tym, jak chciał skorzystać z toalety. Całą sytuację skomentowała Agnieszka Hyży, która stanęła po stronie muzyka.

Piotr Rubik na swoim profilu na Instagramie opisał sytuację, jaka miała miejsce w jednej z restauracji. "Za mną restauracja Belvedere w Warszawie. Często przychodziliśmy tu na obiady z całą rodziną. Więcej już nie przyjdziemy. Byłem na spacerze z córeczkami i odmówiono nam możliwości skorzystania z toalety. W bardzo niemiły sposób wyproszono nas z restauracji. Wstyd Belvedere, wstyd. Tak się traci klientów" – powiedział.

Piotr Rubik został wyproszony z restauracji

Ta sytuacja poruszyła wielu internautów i podzieliła ich na dwa obozy. Tych, którzy uważają, że restauracja ma do tego prawo oraz tych, którzy twierdzą, że to nieludzkie. Zachowanie pracowników restauracji skomentowała również Agnieszka Hyży, która postawiła sprawę jasno.

– Rzeczywiście, takie sytuacje czasami mają miejsce i trzeba być bardzo wyrozumiałym i wyczulonym, zwłaszcza dla rodziców z dziećmi, bo nie raz sama się znalazłam w takiej sytuacji. Myślę, że byłabym głęboko rozczarowana, gdybym nie mogła skorzystać. Nie wiem, co bym zrobiła w środku parku. Byłaby to dla mnie bardzo niezręczna sytuacja i pewnie chciałabym wyciągnąć jakieś konsekwencje – powiedziała w wywiadzie dla "Plajady".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta