Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak ma wsparcie w góralach. Rodzina Bachleda-Curuś jest obok

Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowo trudnych chwilach może liczyć na ogromne wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół. Do grona osób, które zaoferowały jej ogromną pomoc należy największy góralski klan - rodzina Bachleda-Curuś.

Agnieszka Woźniak-Starak ma wsparcie w góralach. Rodzina Bachleda-Curuś jest obokŹródło: East News
d1a9m4l
d1a9m4l

Agnieszka Woźniak-Starak zabiera głos po śmierci męża

Od tragedii, która dotknęła rodzinę Woźniaków-Staraków minął miesiąc. 18 sierpnia na jeziorze Kisajno zmarł tragicznie Piotr Woźniak-Starak, mąż prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. W tych trudnych chwilach może ona liczyć na ogromne wsparcie ze strony rodziny, fanów i przyjaciół.

Kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od wypadku zabrała głos, dziękując wszystkim za miłe słowa i ogrom miłości, jaki zaoferowało jej otoczenie.

Agnieszka Woźniak-Starak i Bachleda-Curuś

Wśród wspierających dziennikarkę znalazł się też najpotężniejszy góralski klan, czyli rodzina Bachleda-Curuś. Pod ostatnim wpisem Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie głos zabrały Małgorzata i Bernadetta Bachleda-Curuś. "Aguś! Co by się nie działo, zawsze jesteśmy z tobą! Pamiętaj, że zawsze, ale to zawsze możesz na nas liczyć! Rodzina najważniejsza" - napisała Małgorzata. "Always together" - dodała Bernadetta.

d1a9m4l

Klan Bachleda-Curuś

Nazwisko Bachleda-Curuś zna każdy góral. Na Krupówkach byli praktycznie od zawsze, a korzenie ich rodu sięgają XVII wieku. Liczna rodzina Bachledów-Curusiów dzieli się na kilka klanów. Jeden z nich, wywodzący się od Jakuba, to słynni narciarze alpejscy. Drugi – pochodzący od Jana – to biznesmeni. I z niego też pochodzi aktorka Alicja Bachleda-Curuś.

Małgorzata i Bernadetta to z kolei rodzina od strony stryja Alicji, Adama – przedsiębiorcy, który sprowadził do Polski hiszpańską markę Carolina Herrera. Piotr Woźniak-Starak przez kilka lat był związany z Alicją Bachleda-Curuś i to prawdopodobnie wtedy doszło do zacieśnienia więzi między dwoma potężnymi rodami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Gabi Drzewiecka zalewa się łzami po słowach Agnieszki Woźniak-Starak: "To najbardziej życzliwa osoba w show biznesie"

d1a9m4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1a9m4l