ycipk-2ikhzv

Agnieszka Woźniak-Starak o ciąży i dziecku. "Dajcie nam święty spokój"

Agnieszka Woźniak-Starak skończyła w tym roku 41 lat. Zdaniem niektórych "życzliwych" osób, jej zegar biologiczny tyka coraz głośniej i najwyższy czas, by pomyślała o dziecku. Dziennikarka ma jednak serdecznie dość pytań o ciążę. Ostro ucięła dyskusję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak ostro odpowiedziała na pytanie o ciążę
Agnieszka Woźniak-Starak ostro odpowiedziała na pytanie o ciążę (ONS.pl)
ycipk-2ikhzv

Agnieszka Woźniak-Starak o dzieciach i ciąży

Agnieszka Woźniak-Starak pracuje w show-biznesie nie od dziś. Wie, że jednym z najgorętszych tematów w mediach są ciąże celebrytek. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post przyznała jednak, że w ciągu swojej kariery tyle razy słyszała lub czytała, że jest w ciąży, że zdążyła się już przyzwyczaić. Jednocześnie postanowiła ukrócić kolejne pytania o dziecko.

– Dajcie nam się najeść od czasu do czasu do czasu i dajcie nam święty spokój. Myślę, że w tej sytuacji, w wielu przypadkach to może być dla kogoś bolesne. Ja mam do tego dystans i stawiam granicę, staram się zachować zdrowe emocje, nie dawać się porywać nerwom – odpowiedziała dziennikarka.

ycipk-2ikhzv

Nie tylko Woźniak-Starak

Woźniak-Starak nie jest jedyną osobą publiczną, która jest już znużona ciągłymi pytaniami o dziecko. Głos w sprawie zabrała Doda. Piosenkarka oświadczyła, że nigdy nie chciała zostać matką i nie ma tego planach. Być może dosadne odpowiedzi kobiet, które zwyczajnie nie czują instynktu macierzyńskiego, w końcu zostaną wysłuchane. W końcu macierzyństwo nie jest dla każdego. Po prostu.

Zobacz także: Doda o dzieciach. "Nigdy nie chciałam być matką"

ycipk-2ikhzv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne

ycipk-2ikhzv

ycipk-2ikhzv
ycipk-2ikhzv