Trwa ładowanie...

Agustin Egurrola zdradził, jaką pasję ma jego córka Carmen. Nie jest nią taniec

Augustin Egurrola w rozmowie z pewnym magazynem plotkarskim rozgadał się na temat 13-letniej Carmen. Choreograf wyznał, że żałuje, iż córka nie podziela jego hobby.

Augustin Egurrola ma dobry kontakt z córką Augustin Egurrola ma dobry kontakt z córką Źródło: Instagram, fot: Augustin Egurrola
dwqbsab
dwqbsab

Augustin Egurrola jest szczęśliwym tatą 13-letniej Carmen oraz kilkumiesięcznego Oscara. Jeden z jurorów "You Can Dance" bardzo rzadko decyduje się na komentarze dotyczące swojego życia prywatnego. Tym razem zrobił wyjątek i opowiedział o dorastającej córce. Nastolatka odkryła niedawno nowe hobby.

Córka Augustina Egurroli nie pasjonuje się tańcem, jak jej ojciec

Augustin z żalem przyznał, że choć mimo licznych prób, nie zdołał przekonać jeszcze córki do tego, jak świetną zabawą jest taniec.

dwqbsab

- Tata z całych sił starał się, żeby Carmen tańczyła, ale taniec nie jest jej główną pasją. Na razie koncentruje się na jeździe konnej i nauce - żachnął się Egurrola. Przyznaje jednak, że nie zamierza odpuścić i będzie jeszcze córkę próbował zachęcić do tańca.

- Jeśli kiedyś zapragnie tańczyć i wróci na salę, to tata pomoże z całych sił - obiecuje w rozmowie z reporterem "Pomponika". Egurrola wyjawił też, że o przerwę w tańcu poprosiła sama Carmen, tłumacząc, że w tym roku chce się skupić właśnie na nauce i jeździe konnej. Roztańczony tata, choć na tym ubolewa, spełnił życzenie córki.

Carmen wybrała dość kontuzjne hobby. Co na to Egurrola?

Dziennikarz trzeźwo zauważył, że jeździectwo jest dość kontuzyjnym sportem. Czy Augustin nie martwi się o bezpieczeństwo nastolatki.

dwqbsab

- Bardzo się martwię, ale widać, że to jest jej wielka pasja, że kocha konie, kocha skoki. Przygotowuje się do zawodów; mam nadzieję, że sobie poradzi. Jest silna, sprawna, ma dobrego trenera - tłumaczy tata Carmen. Widać, że ma do córki dużo zaufania, choć oczywiście martwi się o dziecko. Co ciekawe, Augustin dodaje, że pasję do jeździectwa mogli Carmen przekazać jej dziadkowie.

- Zabrali ją do stadniny, wykupili lekcje. To pod ich okiem zaczęła się szkolić. Nagle się okazało, że ma predyspozycje, talent, determinację. Że kocha to i dalej już poszło - wspomina Egurrola. Kto zatem przejmie taneczną pałeczkę od Augustina? Być może za pewien czas dowiemy się, że miłość do tańca odziedziczył mały Oscar.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ida Nowakowska jest gwiazdą TVP. Pamiętacie jej początki w show-biznesie?

dwqbsab
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwqbsab