GwiazdyAleksandra Domańska skrytykowała Marcina Hakiela. "Dorośnij, koleś"

Aleksandra Domańska skrytykowała Marcina Hakiela. "Dorośnij, koleś"

Aleksandra Domańska ostro skrytykowała Marcina Hakiela
Aleksandra Domańska ostro skrytykowała Marcina Hakiela
Źródło zdjęć: © AKPA
29.04.2022 10:16

Aleksandra Domańska nie wytrzymała i w ostrych słowach powiedziała, co myśli o występie Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet", podczas którego wyjawił, że miał zostać zdradzony przez Katarzynę Cichopek. Domańska zarzuciła tancerzowi brak dojrzałości i poradziła mu, by pogodził się ze swoim losem.

Na początku marca pojawiła się wiadomość, która wstrząsnęła polskim show-biznesem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali w swoich mediach społecznościowych oświadczenie o rozstaniu. Oboje zapewniali w nim, że nie będą komentować jego przyczyn. Nie trzeba było jednak długo czekać, by jedno z nich się wyłamało.

Marcin Hakiel przyznał, że wolność jego żony "miała imię"

Marcin Hakiel coraz częściej zaczął dzielić się swoimi przemyśleniami z fanami podczas instagramowych sesji Q&A. Punktem kulminacyjnym jego zwierzeń było wywiad, jakiego udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej w "Mieście Kobiet". Tancerz otwarcie zasugerował, że Katarzyna Cichopek dopuściła się zdrady.

- Nie chciałbym prać brudów, chyba najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - wyznał Hakiel.

Po tych słowach opinia publiczna zwróciła się przeciwko Cichopek. Doszło do tego, że jej konto na Instagramie zalała fala krytyki, a ona zdecydowała się zablokować komentarze. Nie wszyscy jednak wzięli stronę Marcina Hakiela.

Aleksandra Domańska jest zażenowana wyznaniami Hakiela

Aleksandra Domańska opublikowała na InstaStories fragment rozmowy Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską i opatrzyła go wymownym komentarzem.

"Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. WTF?! Grow up dude (dorośnij, koleś - z ang.). Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie" - napisała Domańska, nie ukrywając wzburzenia.

Aleksandra Domańska nie przebierała w słowach
Aleksandra Domańska nie przebierała w słowach© Instagram | @domanska_naprawde

Na tym jednak nie poprzestała. Aktorka postanowiła wyrazić swoją opinię również na oficjalnym instagramowym profilu portalu. Zarzuciła tancerzowi brak taktu oraz skrytykowała program "Miasto Kobiet" za umożliwienie mu publicznego prania brudów.

"Ja pie*rzę, co za brak taktu. ŻYCIE PŁYNIE, CHŁOPIE. Nic nie jest stałe" - napisała Domańska w komentarzu.

"A wy, "Miasto Kobiet", zapraszajcie na kanapę gościa, żeby prał brudy i zdradzał prywatne wybory kobiety, która jest matka jego dzieci. Żenada" - dodała w kolejnym.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.