GwiazdyAleksandra Szwed na pikniku. Uciszyła pogłoski o konflikcie

Aleksandra Szwed na pikniku. Uciszyła pogłoski o konflikcie

Aleksandra Szwed pokazała się z "siostrami".
Aleksandra Szwed pokazała się z "siostrami".
Źródło zdjęć: © AKPA
11.05.2021 08:21

Aleksandra Szwed największą popularność zyskała dzięki roli Elizy w serialu familijnym "Rodzina zastępcza". Do słynnego trio sióstr Kwiatkowskich należała Monika Mrozowska oraz Misheel Jarglsaikhan. Niedawno pojawiły się plotki o rzekomym konflikcie wszystkich trzech aktorek. Szwed postanowiła te pogłoski zdementować. Ostatnie zdjęcia z jej Instagrama wiele wyjaśniają.

Przygodę z telewizją Aleksandra Szwed zaczynała jeszcze jako dziewczynka. Pojawiała się w wielu programach dla dzieci i młodzieży oraz w hitowym serialu "Rodzina zastępcza". Po zakończeniu emisji ostatniej z wymienionych produkcji, Szwed nie zniknęła z show-biznesu. Dała się poznać jako prezenterka, a także aktorka teatralna.

Konflikt wyssany z palca

Niedawno pojawiły się medialne doniesienia o tym, że Aleksandra Szwed jest skonfliktowana z Mrozowską i Jarglsaikhan. Chcąc uciąć wszelkie spekulacje na ten temat wstawiła fotkę sprzed 20 lat, na której są wszystkie razem. Wstawiła do tego opis, który nie pozostawiał złudzeń – wszystko z nimi jak najbardziej w porządku, a ich relacja w ogóle nie uległa pogorszeniu.

Ostatnio w życiu Szwed wiele się dzieje. Opublikowała wpis 1 kwietnia informujący o tym, że jest w drugiej ciąży, ale niewiele osób uwierzyło w tę wiadomość. Dopiero po pewnym czasie aktorka jeszcze raz pokazała ciążowy brzuch, potwierdzając swój stan. Zaledwie kilka dni po zapewnieniu, że konfliktu pomiędzy serialowymi siostrami Kwiatkowskimi nie ma, Szwed pokazała kolejne ciekawe ujęcia.

Aleksandra, Monika i Misheel udostępniły niedawno w relacjach na Instagramie zdjęcia oraz krótkie nagrania przedstawiające, jak świetnie się razem bawią na wspólnym pikniku. Wszystkie trzy panie podkreślały w każdej relacji, że doskonale się czują razem i pieszczotliwie nazywały siebie "siostrami". Dzięki temu podkreśliły szczególną więź, która ich łączy.

Na zdjęciu zamieszczonym przez Misheel można zobaczyć, że kobiety razem ze swoimi rodzinami napawały się wspaniałą wiosenną pogodą. "Komentarz do tego zdjęcia jest chyba zbędny. Jedyne, co chciałabym dodać to to, że rodzina nam się trochę rozrosła" - napisała Misheel.

Aktorki wybrały się na piknik kilka dni po wyjawieniu ich ewentualnego "konfliktu". Niewątpliwie chciały uciąć kolejne spekulacje. Plotki narodziły się prawdopodobnie dlatego, że rzadko pojawiały się zdjęcia Aleksandry z Misheel i Moniką. Jednak może to wynikać z tego, że Szwed ceni bardzo ceni sobie prywatność i unika zbyt częstego pokazywania się z najbliższymi.

354308735142989355
© Instagram.com
354308735143054891
© Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Dr Karauda: Powikłania płucne dotyczą także osób, które skąpo przechorowały COVID-19

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (3)