Andrzej Duda śpi w łóżku Marilyn Monroe. Cena za noc zwala z nóg

Prezydent Andrzej Duda jest w trakcie wizyty w USA. Razem z żoną zatrzymali się w nowojorskim Lexintgton Hotel. Wybrali apartament zajmowany niegdyś przez Marilyn Monroe. Koszt za noc to kilka tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent może poczuć się jak gwiazda filmowa
Prezydent może poczuć się jak gwiazda filmowa (East News)
WP

Andrzej Duda będzie przewodniczyć debacie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Jego wizytę zaplanowano na 5 dni. W tym czasie m.in. spotka się Polonią i środowiskami żydowskimi w Nowym Jorku, porozmawia też z burmistrzem Chicago. Towarzystwa prezydentowi dotrzymuje żona Agata. Po spotkaniach odpoczywają w drogim hotelu z widokiem na Manhattan.

Mat. prasowe
Podziel się
Mat. prasowe
Podziel się
WP

Miłym dodatkiem jest fakt, że 50 lat wcześniej dzisiejszy pokój Dudów - nazywany Centerfield Suite - należał do Marilyn Monroe. Mieszkała tam wraz z mężem Joe DiMaggio. Nowojorski hotel przypomina o tym swoim gościom zdjęciami gwiazdy i ceną.

Koszty wynajmu apartamentu za noc zaczynają się od 1,2 tys. dolarów (4,3 tys. złotych). Stawka jest ruchoma. Andrzej Duda i jego żona korzystają z prawdziwych luksusów. Do swojej dyspozycji mają marmurową łazienkę z końcówki lat 20. W pokoju jest też piękna kuchnia, salonik z telewizorem plazmowym i ogromny taras. Jeśli para prezydencka zechce, może również przyciemnić okna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP