Trwa ładowanie...
d25hbwd

Andrzej Nejman na nowym zdjęciu. Tak dziś wygląda Waldek ze "Złotopolskich"

Andrzej Nejman kojarzy się głównie z serialem "Złotopolscy". Aktor wcielał się w nim w postać Waldka, który potrafił zawrócić w głowie każdej dziewczynie. W listopadzie Nejman skończy 45 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Nejman w 2002 r.
Andrzej Nejman w 2002 r. (ONS.pl)
d25hbwd

Aktorka Anna Cieślak podzieliła się zdjęciem z garderoby. Pozowała do niego z Pawłem Małaszyńskim i Andrzejem Nejmanem. Trio występowało w objazdowym spektaklu warszawskiego Teatru Kwadrat "Tydzień... nie dłużej". "Koledzy, z którymi dobrze się działa na scenie" – tak Cieślak skomplementowała Małaszyńskiego i Nejmana.

Andrzej Nejman – co u niego słychać?

5 listopada Nejman wejdzie w 45. rok życia. Przez te lata sporo osiągnął. Pierwsze aktorskie kroki stawiał w 1984 r., ponad dekadę później stał się gwiazdą za sprawą serialu "Złotopolscy". Rola Waldka Złotopolskiego okazała się i błogosławieństwem, i przekleństwem. 10 lat na ekranie zrobiło swoje. Dla wielu do dziś Nejman to Waldek. A przecież później też z powodzeniem grał. Dostawał angaże do produkcji telewizyjnych, filmowych i teatralnych.

Teatr okazał się największą miłością Nejmana. W 1998 r. został aktorem stołecznego Teatru Kwadrat. Aktualnie jest dyrektorem tej placówki. Nie narzeka więc na brak zajęć. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem.

d25hbwd

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25hbwd

Podziel się opinią

Share

d25hbwd

d25hbwd