Trwa ładowanie...

Angelina Jolie z synem Maddoxem w Pałacu Buckingham

Angelina Jolie to gwiazda, której każdy ruch z uwagą obserwuje cały świat. Po tym, jak rozstała się z Bradem Pittem, postanowiła zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę od show-biznesu. Najwyraźniej już doszła do siebie, bo od niedawna znów zaczęła pokazywać się publicznie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Angelina Jolie z synem Maddoxem w Pałacu BuckinghamŹródło: East News
d2bkir3

Angelina od lat prowadzi działania charytatywne na wielu płaszczyznach. Gwiazda nie tylko jeździ do najuboższych państw, gdzie pomaga przede wszystkim dzieciom, ale również prowadzi wykłady na całym świecie. Ostatnio przyleciała do Wielkiej Brytanii. Amerykańska aktorka i reżyserka wygłosiła przemówienie na londyńskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Podczas wykładu poruszyła m.in. kwestie dotyczące praw człowieka i gwałtów na kobietach w czasie wojen.

Po przemowie Jolie odwiedziła Pałac Buckingham. Warto dodać, że to nie pierwsza jej wizyta w tym miejscu. Pierwszy raz odwiedziła królową Elżbietę II trzy lata temu. Za drugim razem wybrała się do Pałacu Buckingham z całą rodziną, gdzie spotkała się z księżną Kate i księciem Williamem. Tym razem przyjechała wraz ze swoim 15-letnim adoptowanym synem Maddoxem. Gwiazda jak zwykle była ubrana na czarno. Zaprezentowała się w klasycznym płaszczu i kozakach z wysoką cholewą.

East News
Źródło: East News
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2bkir3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bkir3
d2bkir3