GwiazdyAnna Dereszowska o chorobie swojej córki. Lena ma 11 lat

Anna Dereszowska o chorobie swojej córki. Lena ma 11 lat

Anna Dereszowska o chorobie swojej córki. Lena ma 11 lat
Źródło zdjęć: © ONS.pl

08.03.2019 08:03, aktual.: 08.03.2019 08:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Dereszowska zdradziła dziennikarzom informacje o chorobie swojej córki. Dziewczynka walczy z dużą wadą wzroku. Bez specjalitycznej pomocy może nawet stracić wzrok.

Anna Dereszowska przez długi czas związana była z Piotrem Grabowskim. Owocem ich związku jest 11-letnia córka Lena. Aktorka ma jeszcze 4-letniego syna (z fotografem Danielem Duniakiem). Dereszowska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym.

Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i opowiedziała portalowi "JastrząbPost" o chorobie swojej córki. Lena ma wadę wzroku. W tej chwili jest to minus 3,5.

"Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie. Być może Lena sobie kiedyś zoperuje wzrok, bo jest to zmiana, którą można skorygować" – powiedziała Dereszowska.

Aktorka dodaje, że dziewczynka często nie stosuje się do zaleceń rodziców. Bardzo dużo czyta i ciężko upilnować ją, aby nie robiła tego np. przy złym świetle. Czasami dziewczynka pochłania książki nawet pod kołdrą.

"W wypadku Lenki ona od razu sygnalizuje, że nie widzi z tablicy, albo, że musi podejść, zapytać. Wówczas od razu wiemy, że coś jest nie tak. Niemniej, regularnie chodzimy co pół roku z córką do okulisty, potem do optyka. A na co dzień dbamy, aby chronić wzrok przed promieniami UV" – podsumowuje aktorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także