Trwa ładowanie...

Anna Dymna cieszy się szczęściem syna. Michał niedawno ożenił się

Anna Dymna przez długie lata uchodziła za jedną z najlepszych aktorek w Polsce. Dzisiaj skupia się głównie na swojej działalności charytatywnej oraz rodzinie, do której kilka tygodni temu weszła nowa osoba.

Share
Anna Dymna
Anna DymnaŹródło: AKPA
dlog5vt

W latach 70. Anna Dymna była jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Zachwycała zarówno talentem, jak i ponadprzeciętną urodą. Aktorka rozwijała się artystycznie, ale też szybko zaczęła angażować w akcje charytatywne. Jej fundacja "Mimo wszystko" pomaga chorym i niepełnosprawnym w całej Polsce.

Wielka miłość

Życie prywatne aktorki również obfitowało w wiele zdarzeń, zarówno tych dobrych jak i złych. Jeszcze w trakcie studiów poślubiła Wiesława Dymnego. Artysta był jej wielką miłością, ale niestety nie zapewnił spokojnego życia. Dymny słynął z awantur i miał opinię alkoholika.

dlog5vt

"Nie mam pojęcia, jak tłumaczyć tę moją miłość do Wieśka. Istnieją przecież doznania, których nie da się zamknąć w słowach. Miłość jest siłą, która się nigdy nie kończy, nigdy nie umiera. Dlatego Wiesiek, choć nie ma go już tyle lat, wciąż jest w moim sercu" - przyznała po latach. Wiesław Dymny zmarł nieoczekiwanie w 1978 roku.

Ukochany syn

Po jego śmierci Anna Dymna wyszła za Zbigniewa Szotę, z którym ma syna Michała. Aktorka długo unikała rozmów na jego temat.

"Wiele lat nie mówiłam, że mam syna Michała, bo on jest osobnym bytem, odrębnym człowiekiem, wstydził się i nie chciał, żebym o nim mówiła" - powiedziała dla "Vivy!".

Dzisiaj ma już zupełnie inne podejście, tym bardziej że Michał zmienił nazwisko na nazwisko Matki. 36-latek po części poszedł w jej ślady. Został muzykiem i gra na gitarze elektrycznej.

dlog5vt

Anna Dymna jest dumna z syna oraz cieszy się jego szczęściem. Michał w czerwcu ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką.

"Nareszcie mam córeczkę! Marzę o tym, by byli zdrowi i szczęśliwi" - podsumowała Dymna w rozmowie z "Rewią".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Skuteczne czyszczenie białych butów. Nie potrzebujesz drogiej chemii

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dlog5vt

Podziel się opinią

Share
dlog5vt
dlog5vt