ModaAnna Karczmarczyk pokazała suknię ślubną. Czekała z tym dwa lata

Anna Karczmarczyk pokazała suknię ślubną. Czekała z tym dwa lata

Anna Karczmarczyk pokazała suknię ślubną. Czekała z tym dwa lata
Źródło zdjęć: © ONS
Karolina Błaszkiewicz
26.03.2020 12:01, aktualizacja: 26.03.2020 12:41

Anna Karczmarczyk jest popularną aktorką. Gra w serialach, filmach i na deskach teatralnych. W 2018 roku wyszła za producenta "Tańca z Gwiazdami", Pascala Litwina. W czasie kwarantanny fan zapytał, czy pokaże suknię ślubną w całej okazałości. Zgodziła się.

Anna Karczmarczyk potrafi oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Karierę zaczynała w bardzo młodym wieku, jako nastoletnia dziewczyna zagrała główną rolę w kontrowersyjnym filmie "Galerianki". Potem był serial "M jak Miłość", następnie "Na dobre i na złe".

Anna Karczmarczyk – suknia ślubna

Karczmarczyk nie opowiadała o swoich związkach, ale faktem jest, że kiedyś była z Kamilem Kulą - obecnym mężem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Cała trójka jest ze sobą zaprzyjaźniona i pracuje razem w Teatrze Kwadrat. Młoda aktorka zaś odnalazła szczęście u boku Pascala Litwina, jednego z producentów programu "Taniec z Gwiazdami". Poznali się na planie i szaleńczo w sobie zakochali. Ślub odbył się w 2018 r.

Karczmarczyk podzieliła się wtedy jednym zdjęciem z ceremonii i fani mogli zobaczyć tylko fragment jej kreacji. Ostatnio 28-latka zaprosiła ich do zadawania jej pytań na InstaStory. Jeden z wielbicieli wykorzystał okazję i poprosił Annę, żeby pokazała całą suknię ślubną. Zrobiła to. Jej suknia miała dopasowany gorset, lekki dekolt i zwiewny dół. Przyszłe panny młode mogą się zainspirować.

Obraz
© Instagram

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl