GwiazdyAnna Lewandowska o urodzinach. Natchniony wpis trenerki

Anna Lewandowska o urodzinach. Natchniony wpis trenerki

Anna Lewandowska o urodzinach. Natchniony wpis trenerki
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz

05.09.2019 20:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska 7 września skończy 31 lat. Z tej okazji podzieliła się z fanami pewną refleksją. Napisała, jak bardzo się w ostatnich latach zmieniła i jak docenia swoje życie.

Anna Lewandowska – urodziny

#

"Lubię celebrować każdy kolejny rok życia (a moje urodziny tuż, tuż)" – stwierdziła Anna Lewandowska w poście na Instagramie. Trenerka lada moment będzie mieć 31 lat. W tak młodym wieku zaszła bardzo daleko – wie, że ma wpływ na tysiące Polek i nie chce zawieść ich zaufania. "Za chwilę minie kolejny rok różnych doświadczeń. Ale także i świadomych, z marzeniami, które stopniowo spełniam. To kolejny rok cudownych chwil z moimi najbliższymi. Setki cudownych momentów, za które jestem wdzięczna" – czytamy we wpisie "Lewej". 30-latka przyznała, że lubi dojrzewać. "Z wiekiem uczę się patrzeć realnie na otaczający mnie świat" – rozwinęła tę myśl.

Lewandowska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są w tak dobrej sytuacji, jak ona. "Chcę mnożyć i dzielić się dobrem, które się do mnie uśmiechnęło!" – napisała. Robiła to już wielokrotnie. Wraz z mężem regularnie wspiera potrzebujących. Stara się też zwracać uwagę na problemy kobiet na swoim blogu i w telewizji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także