Blisko ludziAnna Lewandowska świętuje urodziny siostry męża. Wrzuciła wspólne zdjęcie

Anna Lewandowska świętuje urodziny siostry męża. Wrzuciła wspólne zdjęcie

Anna Lewandowska złożyła życzenia szwagierce
Anna Lewandowska złożyła życzenia szwagierce
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

08.02.2022 16:03, aktual.: 08.02.2022 18:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska ma bardzo dobry kontakt ze swoją szwagierką. W dniu urodzin Mileny Lewandowskiej-Miros znana trenerka udostępniła na InstaStories wspólną fotografię i złożyła życzenia.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Żona "Lewego" dba o to, aby mieć kontakt zarówno z mamą, jak i siostrą ukochanego. Milena właśnie świętowała urodziny. Oczywiście o tym ważnym dniu nie zapomniała sama Anna.

Anna Lewandowska złożyła siostrze męża życzenia

Popularna trenerka nie przeszła obok tej daty w kalendarzu obojętnie i wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie z Mileną Lewandowską-Miros, życząc swojej szwagierce wszystkiego najlepszego. Obie wystrojone panie uśmiechają się ze zdjęcia, pozując na jachcie i najwyraźniej świetnie się razem bawiąc.

Anna Lewandowska złożyła życzenia szwagierce
Anna Lewandowska złożyła życzenia szwagierce © Instagram | Anna Lewandowska

Oczywiście na mediach społecznościowych nie mogło też zabraknąć kilku słów od samego Roberta, który wrzucił fotografię z gali, na której pozuje właśnie z siostrą.

"Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej siostry. Moje dzieciństwo byłoby nudne bez ciebie. Dziękuję, że jesteś!" - podkreślił "Lewy".

Milena Lewandowska-Miros. Kim jest siostra znanego polskiego piłkarza?

Okazuje się, że nie tylko Robert ma sportowe zajęcie. Siostra "Lewego" w przeszłości grała w siatkówkę. Przez kilka lat należała do reprezentacji AZS Politechniki Warszawskiej. Mimo sporych sukcesów Milena postanowiła jednak obrać zupełnie inny kierunek zawodowy. Szwagierka Anny wkręciła się w biznes modowy i jest dziś współwłaścicielką marki, która specjalizuje się w luksusowych garniturach. Robert wspiera działalność siostry i często pokazuje się w stylizacjach stworzonych właśnie przez jej markę.

W 2014 roku Milena wyszła za mąż, zyskując tym samym podwójne nazwisko. Jest też szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Do sportu chętnie wraca, ale jedynie hobbystycznie.

Annę i Milenę łączy piękna przyjaźń. Panie spędzają ze sobą dużo czasu, czy to na obozach prowadzonych przez trenerkę, czy na wspólnych wakacjach. Milena jest również matką chrzestną Klary.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także