Anna Lewandowska wprowadziła do swojego sklepu owoce w czekoladzie. Tym razem cena nie przeraża.

Trenerka wprowadziła wreszcie produkt, który jest przystępny cenowo dla każdego. Ma świetny skład i dużo ciekawych smaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska wprowadziła do swojego sklepu owoce w czekoladzie. Tym razem cena nie przeraża.
(Instagram.com)
WP

Ania Lewandowska prowadzi dookoła swojej sportowej działalności kilka pobocznych biznesów. W marcu otworzyła swoje "Healthy Center by Ann" w Warszawie, a w pierwsze urodziny swojej córki Klary, wypuściła na rynek markę "Baby by Ann". Poza tym, Lewandowska produkuje zdrową żywność. I to właśnie dzięki "Foods by Ann” spełnia swoje założenia o zdrowym trybie życia, z uwzględnieniem wykorzystania ekologicznych produktów. Gdy wypuściła zdrowe chipsy, Internet wrzał od opinii, ze przekąska jest horrendalnie droga, a na tle zwykłych "powinna być wykonana ze złota".

Teraz Lewandowska wprowadziła do asortymentu swojego sklepu zdrowe... czekoladki.

WP

Wewnątrz łakocie mają różne owoce. Zastanawiając się, jakim cudem mogą być zdrowe, sprawdziliśmy skład. Nie udało nam się doszukać żadnych niepożądanych dodatków do żywności. Słodycze nie posiadają także białego cukru, ale tym razem ich cena nie przeraża. I chociaż opakowanie, na przykład, mango w czekoladzie zawiera jedynie 50 gramów produktu i kosztuje niespełna 12 złotych, to na tle innych ekologicznych produktów, często z gorszym składem, wypada naprawdę nieźle. Oprócz smaku mango, dostępne są także morwa biała, jagoda inkaska, ziarna kakaowca, ziarna kawy i jagody goi. Spróbujecie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP