ModaAnna Lewandowska z torebką polskiej marki. Sporo kosztuje

Anna Lewandowska z torebką polskiej marki. Sporo kosztuje

Anna Lewandowska z torebką polskiej marki. Sporo kosztuje
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
15.10.2019 12:32, aktualizacja: 15.10.2019 14:13

Anna Lewandowska ostatnio kibicowała mężowi z trybun Stadionu Narodowego w Warszawie. 31-latka pochwaliła się stylizacją z tego wydarzenia na Instagramie. Pierwsze skrzypce zagrała torebka. Wiemy, ile kosztuje.

Anna Lewandowska jest wielką fanką mody. Zwykle kieruje się zasadą łączenia ubrań luksusowych marek z tymi z sieciówki. Trzymając kciuki za polską reprezentację w piłce nożnej, postawiła na te pierwsze. Miała na sobie oliwkową, krótką kurtkę studia MMC. W dłoni dzierżyła zaś torebkę od Zofii Chylak.

Anna Lewandowska z torebką od Zofii Chylak

#

Chylak galanterią zajmuje się od kilku dobrych lat i ma wciąż powiększające się grono fanek. Jej torebki są bardzo klasyczne i prawie niedostępne. Kobiety są gotowe jednak na nie poczekać. Lewandowska raczej nie musiała.

"Sztywna torebka o kwadratowym kształcie, wykonana z czarnej błyszczącej skóry tłoczonej we wzór skóry krokodyla. Do noszenia w ręku. Możliwość dopięcia dłuższego paska lub łańcuszka. Wewnątrz kieszeń zamykana na suwak w kolorze złota. Wnętrze wykończone czarną bawełnianą podszewką. Metalowe złote elementy okuciowe. Z przodu ręcznie wybity złoty stempel z numerem serii" – czytamy w opisie modelu, który dumnie prezentowała żona popularnego piłkarza.

Wersja ze skórzanymi rączkami, którą miała ze sobą na stadionie, kosztuje 990 zł. Za taką torebkę z długim paskiem zapłacimy 1140 zł, a ze złotym łańcuszkiem 1240 zł. A wy, skusiłybyście się na nią?

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"